Dzisiaj jest 19.01.2018.

Imieniny

19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Jesteś w:    Start
Świąteczny paintball w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
      W ostatni tydzień przed światami uczniowie z klasy drugiej strażackiej spędzili niezapomniane chwile, grając w paintballa. Pasjonaci pożarnictwa postanowili, że zamiast tradycyjnych mikołajek, będą integrować się w czasie gry bojowej, ćwicząc swój refleks i zręczność.

W czasie świątecznych zawodów nie było wygranych i przegranych tylko świetna zabawa. Na zakończenie młodzież z kalsy drugiej technikum zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Pomysłodawczynią niecodziennej integracji była wychowawczyni Elżbieta Światowiec.
 
następny artykuł »