Dzisiaj jest 12.11.2018.

Imieniny

12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Jesteś w:    Start
Warsztaty techniczne firmy HAWLE Drukuj
     W ostatnim tygodniu stycznia w Zespole Szkół Budowlanych Mielcu odbyły się warsztaty przeprowadzone przez doradcę technicznego firmy HAWLE, lidera armatury wodociągowej na rynku europejskim. Wprowadza corocznie nowoczesne rozwiązania w dziedzinie uzbrojenia wodociągowego.W warsztatach uczestniczyli uczniowie IV klasy technikum sanitarnego. W czasie szkolenia teoretycznego, młodzież zapoznała się z budową zasuw i hydrantów. Natomiast w części praktycznej przyszli specjaliści w branży budowlanej mogli sprawdzić swoje umiejętności i wykonać montaż na fragmencie przyłącza wodociągowego. Inicjatorka spotkania była nauczycielka przedmiotów zawodowych Elżbieta Światowiec.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »