Dzisiaj jest 12.11.2018.

Imieniny

12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Jesteś w:    Start
Ciekawa lekcja w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu. Drukuj
      Uczniowie klas I c i  II b Technikum wzięli udział w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej w Mielcu pod hasłem Książka paszportem do świata wiedzy i podróży. W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  Zostali zapoznani z bazami i zbiorami biblioteki.
Uczniowie mieli okazję poznać bogaty księgozbiór oraz materiały dydaktyczne z języka angielskiego i innych dziedzin wiedzy. Nauczyli się wyszukiwać książek w katalogach on – line biblioteki. Niektórzy uczniowie skorzystali z możliwości założenia konta w bibliotece i zostali jej czytelnikami. Opiekunami młodzieży byli nauczyciele Iwona Kopera, Bogumiła Starzyk i Sławomir Kapinos.

http://www.rzeszow.pbw.org.pl/index.php/filie/mielec/aktualnosci-mc/1128-zajecia-biblioteczne


 
następny artykuł »