Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Turniej Budowlany Drukuj
      23 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego  został zorganizowany III Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. Turniej objęli patronatem: firma  RIGIPS Saint Gobain  oraz Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.

W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z ośmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci mieleckiej „budowlanki”  z klasy II a ZSZ Michał Masztalerz i  III a ZSZ Mateusz Rak zajęli IV miejsce. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Składał się z części teoretycznej, gdzie uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą, rozwiązując test z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy i części praktycznej, która wymagała ogromnej znajomości rzemiosła budowlanego systemów suchej zabudowy oraz dużych umiejętności, staranności, wiedzy i precyzji. Do Turnieju z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej systemów suchej zabudowy uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »