Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
XXXI edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
      W  Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu  dnia 19.10.2017r. został przeprowadzony etap szkolny XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych. W zawodach uczestniczyło 28 uczniów  z klasy  III a TB, III b’TB i IV a TB w zawodzie technik budownictwa, którzy zmierzyli się z zadaniami o różnym stopniu trudności z zakresu budownictwa. W wyniku przeprowadzonych eliminacji wyłoniono przedstawicieli naszej szkoły ZSB Mielec na zawody okręgowe do Rzeszowa: Rafał Ćwik, Piotr Maziarz - klasa IVa TB i Aleksandra Bednarz, Edyta Strzelczyk – klasa IIIb’TB oraz Marek Mysor klasa IIIa TB.


Zawody okręgowe odbyły się 3 marca 2018 roku w Rzeszowie i wzięło w nich udział ponad 90 uczniów szkół budowlanych z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego w tym uczniowie z ZSB Mielec, którzy musieli wykazać się dużą wiedzą przy rozwiązywaniu zadań o wyższym stopniu trudności z zakresu różnych obszarów przedmiotów budowlanych aby uzyskać jak najwyższe noty w celu zakwalifikowania się na dalszy etap centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wyniki OWiUB etapu okręgowego zostaną podane w najbliższym czasie. Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka przedmiotów zawodowych mgr inż. Maria Pietras.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »