Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Tikkurila - innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych Drukuj
       5 marca 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych przeprowadzona przez specjalistów z firmy Tikkurila. Szkolenie teoretyczno – praktyczne zostało przeprowadzone  przez pana Roberta Kosińskiego – przedstawiciela firmy Tikkurila, gdzie uczniowie pod czujnym okiem pana Roberta mogli spróbować swoich sił przy prawidłowym przygotowaniu podłoża pod roboty malarskie i wykonywaniu dekoracyjnych robót malarskich oraz zdobyć więcej informacji na temat nowatorskich rozwiązań z zastosowaniem produktów  firmy Tikkurila.

Przedstawiciele zaprezentowali nowe farby dekoracyjne do malowania wnętrz i elewacji opracowane przez zespół projektantów i designerów oraz sposób malowania nimi. Dodatkowo pani Agnieszka Gawle przedstawiciel firmy Tikkurila tłumaczyła jakie są zasady dopasowywania kolorów w zależności od gry światła, które ma ogromne znaczenie w wystroju wnętrz i odbioru wzrokowego. Uczestnicy szkolenia byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko produktów Tikkurila i możliwości  jakie dają one użytkownikom, ale także wiedzy i kompetencji prowadzących szkolenie teoretyczne i praktyczne. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Dzięki zapoznaniu się z nowinkami technicznymi, przyszli fachowcy branży budowlanej unikną powielania popularnych rozwiązań, a zastosują nowe, pasujące do współczesnych wnętrz i elewacji obiektów budowlanych. W zajęciach uczestniczyła młodzież z klasy IIb’ i II c TB. Organizatorką lekcji była mgr inż. Maria Pietras nauczyciel przedmiotów zawodowych.                                                                                             
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom firmy Tikkurila za cenne informacje, poświęcony czas, certyfikaty dla uczestników szkolenia.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »