Dzisiaj jest 19.03.2019.
Jesteś w:    Start
Międzynarodowe szkolenie. Drukuj
      W dniach 9-13.04.2018 nauczyciele ZSB: Alina Dziurgot,  Renata Ogórek, Maria Pietras, Agata Robak i Elżbieta Światowiec uczestniczyli w Instituto d'Instruzione Superiore de Liguori w mieście Sant Agata de Goti we Włoszech w międzynarodowym szkoleniu Cross Curricular Language Learning,  poznając nowe metody nauczania różnych przedmiotów w języku angielskim.

Razem z nauczycielami 7 krajów biorących udział w projekcie Erasmus + "The Bridge" opracowywali lekcje,  które potem przeprowadzać będą we wszystkich szkołach. Zaznajomili się z warunkami pracy i nauki w Norwegii. Wielkiej Brytanii,  Hiszpania, Słowenii, Chorwacja i Włoch. Zaprezentowali tam również nauczanie metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning)  w ZSB.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »