Dzisiaj jest 23.05.2019.
Jesteś w:    Start
"Nowoczesne technologie zmieniają świat" Drukuj
       IX Mielecki Festiwal Nauki i Techniki  7 - 9czerwiec 2018
       Uczniowie i nasi nauczyciele uczestniczyli w wielu wydarzeniach  festiwalu przygotowanych przez Centrum Kształcenia praktycznego i  Doskonalenia Nauczycieli.  Tradycyjnie interesująco zostało przygotowane stanowisko wystawiennicze naszej Szkoły, szczególnym zainteresowaniem cieszył się model Wieży  Eiffla i  placu budowy. Jednym z wydarzeń było rozdanie nagród konkursie „Mój pomysł na zawód” w którym nasz uczeń Paweł Bryg zajął III miejsce za film promujący zawód Technika inżynierii sanitarnej.

 

W bogatym programie festiwalu znalazły się  wykłady, które dotyczyły sztucznej inteligencji, pracy naszego mózgu, nowych technologii w edukacji. Nie brakowało spotkań z ciekawymi ludźmi Łukaszem Świrkiem  liderem w wspinaczce sportowej, Januszem Onyszkiewiczem i Maciejem Bedrejczukiem  - himalaistami, czy pasjonatami  modeli  latających.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »