Dzisiaj jest 19.03.2019.
Jesteś w:    Start
Wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych na gali "Komputer dla Najlepszego" Drukuj
       21 czerwca 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się coroczna gala dla najlepszych uczniów Powiatu Mieleckiego. Podczas uroczystej gali nagrody za dobre wyniki w nauce oraz udział w konkursach i turniejach tematycznych odebrało łącznie 28 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Mielecki. Nie zabrakło także uzdolnionej młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. W tym roku mielecka „budowlanka” miała pięciu laureatów i finalistów konkursów w osobach: Sabina Noga (ZSB), Kacper Żyła (ZSB), Dawid Chwałek (ZSB) i  Edyta Strzelczyk (ZSB). Natomiast najlepszą maturzystka, wytypowaną do „Komputera dla najlepszego” była Natalia Giermata z klasy IV TB. Statuetkę BELFER THE BEST’IA 2018 dla nauczyciela wychowawcy otrzymała Jadwiga Stala-Dudek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »