Dzisiaj jest 10.12.2019.
Jesteś w:    Start
Szkolenie Państwowej Inspekcji Pracy Drukuj

      4 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się warsztaty edukacyjne dla uczniów klas IV TA, IV TC zorganizowane w ramach programu "Kultura bezpieczeństwa", które przeprowadzili inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie.
W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jakie prawa mają młodzi pracownicy oraz na co zwracać szczególną uwagę podejmując pracę. Omówiono również zagadnienia dotyczące przyczyn i skutków wypadków przy pracy, oraz sposobów ochrony. Uczniowie obejrzeli film na temat wypadków w pracy i wysłuchali komentarza inspektorów.
Na zakończenie odbył się quiz sprawdzający zrozumienie omawianych zagadnień.
Opracował: Dariusz Kopera


 
Kartki Świąteczne Drukuj
      Uczniowie klas 1TC, 1TB i 1TCp własnoręcznie wykonali piękne kartki świąteczne. Zostaną one wysłane do uczestników projektu Erasmus+ "From Columbus to Atlantis" uczniów szkół partnerskich w Słowenii i we Włoszech.

Czytaj całość
 
Torby z recyklingu starych ubrań Drukuj
       Jak robicie zakupy? Czy korzystacie z popularnych reklamówek jednorazowych? Czy reklamówki wykorzystujecie jeden raz? Czy wiecie co jest surowcem do produkcji reklamówek ? Zachęcamy do przyglądania się swoim codziennym zwyczajom. Może czas coś zmienić i mieć realny wpływ na środowisko poprzez redukcje śmieci.

Czytaj całość
 
Zajęcia w pracowni budowlanej Drukuj
      W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu zajęcia w pracowni budowlanej stanowią integralną część kształcenia zawodowego, która w połączeniu z kształceniem teoretycznym pozwala osiągnąć przez ucznia najbardziej optymalny poziom przygotowania zawodowego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 871