Dzisiaj jest 24.06.2019.
Jesteś w:    Start
Podziękowania Drukuj

      DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE I UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W MIELCU SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA OKAZANE WSPARCIE FIRMOM:

Basf Polska Sp. z o.o.
AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o. o.
Selena SA
Rigips Saint-Gobain Sp. z o.o.
Greinplast Sp.z o.o.
Knauf Sp. z o.o.
Henkel Polska Operations Sp. z o.o.
Solvachem sp. z o.o.
Tikkurila Polska S.A.
Atlas sp. z o.o

Dziękuję
Maria Pietras

 
Wycieczka do Warszawy Drukuj
      Dnia 14.06.2019 nasza uczennica Anna Sudoł z klasy 2TC, laureatka 12. Powiatowego Konkursu dla Klas Drugich w temacie „Hauspflichten - obowiązki domowe” razem z innymi nagrodzonymi uczniami Mielca odwiedziła Warszawę. Uczniowie wraz z Panią Poseł Krystyną Skowrońską udali się do Sejmu, aby zobaczyć wnętrze, a także dowiedzieć się istotnych informacji dotyczących kraju.

Czytaj całość
 
Szkolenie Tytan Professional firmy Selena SA. Drukuj
       W dniu  11.06.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie  uczniów  klasy IIb’, IIIb’ i III c TB  kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez doradcę technicznego  Pana Tomasza Krzysztofik i Panią Iwonę Miłoś przedstawiciela handlowego z zakresu zastosowania nowoczesnych rozwiązań w budownictwie Tytan Professional  firmy Selena SA.
Pan Tomasz Krzysztofik w sposób bardzo dokładny omówił zastosowanie innowacyjnych produktów firmy Selena SA. Doradzał  w jaki sposób postępować przy wykonywaniu dociepleń aby nie popełnić błędów wykonawczych. Zaprezentował nowe produkty Firmy Selena stosowane w branży budowlanej.

Czytaj całość
 
Niezwykłe nadwiślańskie miasteczko zachwyciło młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
       W dniach 28-29 maja 2019 roku młodzież z klas II TB i II TC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu byli na dwudniowej wycieczce w Kazimierzu Dolnym. Przyszli architekci i geodeci w pierwszym dniu pobytu odbyli pieszą wycieczkę do Albrechtówki, skąd mogli podziwiać panoramę urokliwego, żydowskiego miasteczka. Następnie młodzież poznała architekturę nadwiślańskiego grodu. Nie lada atrakcją było nocne zwiedzanie miasta z pochodniami.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 810