Dzisiaj jest 18.11.2017.
Jesteś w:    Start
Wycieczka do Nowego Sącza Drukuj
      Pewnego, pięknego październikowego dnia ksiądz Wiesław Znamirowski, pani Bogumiła Starzyk i pani Justyna Żelazo wraz z klasą 3bTB pojechali zwiedzać rodzinne strony katechety. Wycieczkę zaczęli od rejsu statkiem po jeziorze Rożnowskim. Ksiądz przyjął funkcję fotografa, a przede wszystkim przewodnika. Następnie wszyscy udali się do polecanej im jadłodajni w Nowym Sączu. Jedzenie wszystkim smakowało i byli zaskoczeni ich niską ceną, co potęgowało ich zachwyt. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Nowym Sączu.


Czytaj całość
 
Szkolenie- Tikkurila Drukuj
      2 października 2017 roku klasa 3bTb wraz z wychowawczynią Bogumiłą Starzyk i Panią Marią Pietras brali udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Tikkurila w Dębicy. Na początku wszyscy zostali bardzo ciepło przywitani i poczęstowani kawą lub herbatą. Następnie przyszedł czas na rozpoczęcie kursu. Uczniom humor jak zwykle dopisywał. Ich kreatywność zaskoczyła ich samych. Szkolenie teoretyczne minęło bardzo szybko i było bardzo interesujące.

 
Czytaj całość
 
Nauczycielki ZSB wyróżnione przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty Drukuj
       26 października 2017 roku w Rzeszowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja, której temat brzmiał Etos Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego inspiracją do wychowania młodego pokolenia. Konferencja została przeznaczona dla dyrektorów, nauczycieli i rodziców szkół noszących imię Jana Pawła II i kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zaproszenia otrzymali także dyrektorzy i nauczyciele szkół, których nominowano w konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty Nauczyciel wychowujący do wartości.

Czytaj całość
 
Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych laureatami konkursu recytatorskiego Drukuj
       W VII edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki Barwy Mojej Ojczyzny doskonale zaprezentowali się reprezentanci Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Justyna Dudek uczennica klasy II technikum architektonicznego zajęła drugie miejsce, natomiast Wiktoria Bąk z klasy IV TB otrzymała Nagrodę Specjalną Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Uczennice do konkursu przygotowała polonistka Jadwiga Stala – Dudek.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 605