Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Gala laureatów Konkursu Architektonicznego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
       15  listopada 2018 roku  w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbyła się uroczysta Gala Laureatów III edycji Konkursu Architektonicznego 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości”, dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i  III klas gimnazjum pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły. Patronat medialny objęli: Tygodnik Regionalny KORSO i Radio LELIWA. Na uroczystość wręczenia nagród laureatom przybyli zaproszeni goście: dyrektor Muzeum Regionalnego w Mielcu pan Jerzy Skrzypczak, a także autorzy najpiękniejszy prac i ich opiekunowie.

Czytaj całość
 
VII Powiatowa Olimpiada z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Drukuj
      Sukces uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu na VII Powiatowej Olimpiadzie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Rzemień 2018.
Uczniowie Łucja, Aleksandra i Sławomir zajęli I miejsce wśród szkól ponadgimnazjalnych. Zdobyli również maksymalna liczbę punktów za najlepiej wykonaną RKO oraz najlepszego zawodnika olimpiady.

 
11 listopada - 100 LAT NIEPODLEGŁOSCI Drukuj
„Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów” uroczyste obchody 100 – lecia Niepodległości
w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu

     9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu cała społeczność szkoły włączyła się w uroczyste obchody 100 – lecia Niepodległości. Młodzież odświętnie ubrana o godzinie 11.11 odśpiewała cztery zwrotki hymnu narodowego. Następnie dyrekcja, nauczyciele i uczniowie zgromadzili się na auli. Pan dyrektor Stanisław Starzyk wygłosił uroczyste przemówienie, w czasie którego przedstawił rys historyczny dążenia Polaków do odzyskania niepodległości. Następnie młodzież przedstawiła montaż słowno – muzyczny.
Czytaj całość
 
Bieg Niepodległościowy Drukuj
      Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości odbył się Bieg Niepodległościowy pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły na mieleckich Bulwarach. W ten wyjątkowy sposób 190 uczestników biegu oddało hołd Niepodległej. Dystans zawodów liczył dziesięć kilometrów, a każdy zawodnik biegł z biało – czerwoną flagą. W tak znakomitym przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych. Reprezentację z ZSB stanowili: Łukasz Serafin, Maria Załucka, Kacper Stachura oraz nauczycielka Jadwiga Stala – Dudek. Uczestnicy z ZSB pokonali morderczy bieg i otrzymali pamiątkowe medale oraz wpisali się do Księgi Pamiątkowej.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 745