Dzisiaj jest 24.02.2019.
Jesteś w:    Start
Świąteczna akcja charytatywna na leczenie Kacperka Drukuj
       W grudniu br. uczniowie z klasy II TC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przeprowadzili zbiórkę wśród nauczycieli oraz młodzieży ZSB i ZST na leczenie Kacperka Banasiaka, który jest synkiem absolwentów mieleckiej budowlanki. Wszyscy darczyńcy okazali serce, gdyż do puszki wpłynęło ponad 800 złotych. Kwota została wpłacona na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Cała społeczność ZSB na czele z dyrektorem Stanisławem Starzykiem  życzy Kacperkowi jak najszybszego powrotu do zdrowia, a rodzicom wytrwałości. Absolwenci Sylwia i Marcin to byli wspaniali uczniowie, których bardzo miło wspominają wszyscy nauczyciele. Mieszkańcy Mielca mogą wpłacać pieniądze i uczestniczyć w licznych akcjach, których celem jest pomoc Kacperkowi. Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
34088 Banasiak Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


 
Integracja klasy 1TB Drukuj
Świątecznie i klimatycznie w klasie I TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Grudzień to miesiąc przygotowań do Świat Bożego Narodzenia. Młodzież z klasy I TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu w niecodzienny sposób obchodziła klasowe „mikołajki”. Razem z wychowawcą panem Krzysztofem Radłowskim 5 grudnia br. udała się na lodowisko do Dębicy.
Czytaj całość
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał Patryk Golec Drukuj
      W dniu 19 grudnia 2018 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów RP dla najzdolniejszych uczniów z województwa podkarpackiego. Z naszej szkoły otrzymał je Patryk Golec uczeń  klasy  III TC (technik Budownictwa z innowacja pedagogiczną „projektowanie architektoniczne” ), który na koniec drugiej klasy uzyskał najwyższą średnią ocen w  naszej Budowlance. W imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego dyplomy wręczały: Wojewoda Podkarpacki p. Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty p. Małgorzata Rauch. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów z rzeszowskiej Szkoły Muzycznej nr 2 oraz z I LO w Rzeszowie. Patrykowi GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów w nauce!


Czytaj całość
 
Wyróżnienie dla uczennicy Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
      14 grudnia 2018 roku  w Sędziszowie Małopolskim odbył się XXVIII finał Konkursu Poezji Religijnej.  W ścisłym finale znalazła się uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Justyna Dudek, która zaprezentowała wiersz Romana Brandstettera, zyskując uznanie jury. Justyna zdobyła wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie z ogromnymi tradycjami. Opiekunką uczennicy była katechetka ZSB Magdalena Chmielowska – Cięciwa.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 762