Dzisiaj jest 20.01.2020.
Jesteś w:    Start
TURBOLANDESKUNDE Drukuj
       Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w TURBOLANDESKUNDE - Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W tym roku dosyć szczegółowe pytania dotyczyły Szwajcarii. Rywalizowało 7 zespołów trzyosobowych z klas 2TB, 2TC, 1TC i 1 TBp. Najlepszym zespołem okazali się uczniowie z klasy 1TC: Marlena Serafińska, Karolina Lech i Andżelika Leśniak. Będą one reprezentować ZSB w etapie regionalnym w dn. 6.03.2020 r.

Czytaj całość
 
Twoje działanie ma moc Drukuj

      23 października 2019 roku uczestnicy projektu Erasmus+ wzięli udział w spotkaniu zatytułowanym „Woda w krajobrazie”. Dostali do wykonania trzy zadania. Pierwsze polegało na wybraniu obiektu w otoczeniu swojego miejsca zamieszkania i zrobieniu fotografii o tytule „Woda w krajobrazie”.

Czytaj całość
 
Tyneside Film Studio w Newcastle Drukuj
      W trakcie wizyty w Anglii 10-16.11.2019 grupa naszych uczniów uczestniczyła w Tyneside Film Studio w Newcastle w nagrywaniu klipów filmowych do piosenek sprzed lat. Zobaczcie je i rozpoznajcie w nich polskich aktorów.
Czytaj całość
 
Przyszli architekci zgłębiali tajniki impresjonizmu. Drukuj

     10 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się niecodzienna lekcja Impresjonizm w sztuce. Wykład był przeznaczony dla wszystkich klas technikum o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne. Prelekcję wygłosiła Ewa Barycka z Fundacji Beksiński. W czasie zajęć wykorzystano reprodukcje obrazów najwybitniejszych twórców impresjonistycznych: Clauda Moneta, Edwarda Maneta, Auguste Renoira, Edgara Degasa, Camille Pissarro.


Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 884