Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
Konkurs Wiedzy "Poznaj Prawo budowlane" Etap szkolny - rozstrzygnięty! Drukuj
      Konkurs Wiedzy ,,Poznaj Prawo budowlane’’ Etap szkolny - rozstrzygnięty!
W dniu 10.05.2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się Konkurs Wiedzy ,,Poznaj Prawo budowlane’’ etap szkolny dla uczniów IIIa i IIIb’TB. Uczniowie zmierzyli się z dość szerokim obszarem wiedzy budowlanej i wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi. W skład Szkolnego Komitetu Konkursowego, który był odpowiedzialny za ocenę prac weszli nauczyciele przedmiotów zawodowych: Maria Pietras, Elżbieta Światowiec oraz Adam Snopkowski.
Z pośród wszystkich prac wyłoniono 2 finalistów, którzy uzyskali najwięcej punktów: Edyta Strzelczyk kl.IIIb’ TB i Weronika Marzec kl. IIIb’ TB. Uczennice klas technikum będą reprezentować Zespół Szkół Budowlany im. Żołnierzy AK w Mielcu na II etapie konkursu-wojewódzkiego 5 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.
Trzymamy kciuki .
Organizatorem konkursu była Maria Pietras nauczyciel przedmiotów zawodowych, która przygotowała zestawy pytań.


 
Szkolenie uczniów - Henkel Polska Sp. z o. o. Drukuj
        W dniu  09.05.2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie  uczniów  klasy IIc i IIIb’TB  kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urban  z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o.
Czytaj całość
 
Przyszłość Europy według uczniów ZSB Drukuj
      Spośród napisanych w języku angielskim pod kierunkiem pani Magdaleny Tomeckiej 24 wypracowań uczniów Technikum nr 2 Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu prace: Aleksandry Bednarz 3TB, Aleksandry Hamali 2TC, Małgorzaty Dziekan 1TC, Kingi Pytka 1TC, Justyny Stan 1TC, Izabeli Skucińskiej 1TC Gabrieli Pawelec 1TC zostały wybrane do wydanego w Słowenii międzynarodowego wytworu pracy intelektualnej "Europe in the Classroom". Można je przeczytać na stronie projektu Erasmus+ The Bridge.
Kliknij !!!
 
Targi Edukacyjne - Co dalej gimnazjalisto? Drukuj
      26 kwietnia 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się Targi Edukacyjne – Co dalej gimnazjalisto? Wszystkie szkoły ponagimnazjalne prezentowały swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Nie mogło zabraknąć także stoiska, na którym prezentował się Zespół Szkół Budowlanych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 689