Dzisiaj jest 10.12.2019.
Jesteś w:    Start
Warsztaty filmowe w Newcastle Drukuj
       Kolejny dzień pobytu polskich uczniów w Anglii to warsztaty filmowe w Tyneside Cinema w Newcastle. Uczniowie zostali zapoznani z sposobem kręcenia filmów oraz klipów dźwiękowych. Znowu w międzynarodowych grupach pod przewodnictwem wykwalifikowanej kadry filmowej mieli niepowtarzalną okazję samodzielnie stworzyć 3 klipy filmowe do różnych rodzajów muzyki.

Czytaj całość
 
Wycieczka do siedziby firmy GREINPLAST Drukuj
       W dniu 13.11.2019r.uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu z klasy IIIa i IIIb’TB wraz z nauczycielami panią Iwoną Kopera i panią Marią Pietras udali się na  wycieczkę szkoleniową do firmy GREINPLAST, producenta chemii budowlanej. Siedziba tej firmy znajduje się w Krasnem pod Rzeszowem.

Czytaj całość
 
Świadomość kulturowa Drukuj
       Tematem spotkania w szkole Shotton Hall w Peterlee uczestników projektu Erasmus+ "From Columbus to Atlantis" jest Europejska Odyseja, czyli podczas podróży po  Europie obserwowanie z perspektywy statków kosmicznych różnych krajów europejskich i ich porównanie. Pierwsze zadanie to "Culture box" czyli "Pudełko kultury" polegało na uswiadomieniu sobie jakie elementy kultury są typowe dla każdego kraju, a następnie wybór 6 i narysowanie ich na złożonym samodzielnie pudełku kartonowym.

Czytaj całość
 
Mobilność do Anglii Drukuj
      2 uczniów 2TA i 4 uczennice 2TC wyjechało na kolejną mobilność projektu Erasmus+ "From Columbus to Atlantis" do Anglii. Przygoda zaczęła się zwiedzaniem Manchester: drapacz chmur Beetham Tower 170 m wysokości, odrestaurowana średniowieczna dzielnica Shambles Square, najstarsza dzielnica przemysłowa Castelfield z wiktoriański domami, XV wieczna katedra, stylowa biblioteka Johna Ryland'a, Narodowe Muzeum Sportu, neogotycki ogromny ratusz miejski z jarmarkiem bożonarodzeniowym, to tylko niektóre z obejrzanych miejsc.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 871