Dzisiaj jest 25.06.2019.
Jesteś w:    Start
Ważne informacje na temat strajku. Drukuj
      Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że Komitet Strajkowy i Związki Zawodowe podjęły dziś (24.04.2019r.) decyzję o kontynuacji protestu pracowników oświaty. O zawieszeniu akcji protestacyjnej zostaną Państwo natychmiast poinformowani.
Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym Rada Pedagogiczna zatwierdziła oceny końcoworoczne uczniów klas maturalnych - dopuszczając wszystkich do matury. Egzaminy maturalne odbędą się w wyznaczonych terminach.
 
Ważne informacje na temat strajku. Drukuj
 
  Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że w dniu jutrzejszym (24.04.2019) w dalszym ciągu trwa akcja protestacyjna pracowników oświaty. Jutro po godzinie 15 zostanie podjęta przez związki zawodowe decyzja o zawieszeniu bądź kontynuacji strajku. O tej decyzji niezwłocznie zostaną państwo poinformowani. Proszę po południu sprawdzić informację w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły.


 
Szkolenie z firmą Atlas Drukuj
     W dniu 4 kwietnia firma ATLAS przeprowadziła w naszej szkole szkolenie na temat: "Podkłady, podłogi i posadzki". Szkolenie dla klas III Technikum Budowlanego przeprowadził instruktor Patryk Kijak. Uczniowie dowiedzieli się między innymi jakie są zasady dobierania rodzaju pokładu do powierzchni oraz sposoby jego wykonania.

Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB na Targach w Kielcach Drukuj
      W dniu 5.04.2019r. uczniowie klasy I Tc (technik budownictwa) uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Kielc i Oleśnicy. Głównym punktem wycieczki był udział w największych w naszym regionie Targach Budowlanych DOM-OGRÓD i TY. Kieleckie targi odbyły się już po raz 26 i od dawna odgrywają aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa. Dla wystawców są skuteczną metodą promocji swoich produktów, a dla zwiedzających możliwością zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami w budownictwie.


Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 810