Dzisiaj jest 23.04.2018.
Jesteś w:    Start
Warsztaty medialne Drukuj
       Wykładowcy, dziennikarze, montażyści i operatorzy podzielili się z młodzieżą swoją wiedzą dotyczącą mediów. W warsztatach pod nazwą „NOWE WIDNOKRĘGI – ZROZUMIEĆ MEDIA” udział wzięło ponad 300 uczniów z mieleckich szkół, nie zabrakło także uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

Czytaj całość
 
REGIONALNY TURNIEJ SYSTEMÓW DOCIEPLEŃ Drukuj
       20 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie  został zorganizowany II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń Szkół Budowlanych z Podkarpacia. Patronat honorowy nad konkursem objęła firma ,, Greinplast Podkarpacie’’
W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z siedmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. 

Czytaj całość
 
Zespół Szkół Budowlanych upowszechnia projekt Erasmus+ Drukuj
      14 marca 2018 roku Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu zaprezentował rezultaty pracy intelektualnej "Europe in the Classroom"  na Wydarzeniu Upowszechniającym Projektu Erasmus+ "The Bridge". Projekt ten realizuje szkoła od 2015 roku we współpracy ze szkołami z Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Chorwacji i Słowenii .Czytaj całość
 
Niecodzienne lekcje dla młodzieży klas maturalnych Drukuj
       27 marca 2018 roku młodzież z klas IV TA i IV TB uczestniczyła w spektaklu „Żyd na beczce”, opartego na motywach reportażu Hanny Krall „Zdążyć przed Panem Bogiem”. Spektakl wyreżyserował Marek Tercz, który także znakomicie wcielił się w rolę Marka Edelmana. Inscenizacja jest próbą przełożenia na język współczesnych emocji holocaustu – widzianego oczyma świadka i ofiary – jednego z komendantów powstania. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 667