Dzisiaj jest 28.11.2020.
Jesteś w:    Start
Dni Erasmusa Drukuj
      W czwartek i piątek w naszej szkole odbędą się Dni Erasmusa. Jest to wydarzenie zarejestrowane na europejskiej stronie projektów międzynarodowych. Oto link:
https://www.erasmusdays.eu/event/our-fantastic-memories-from-erasmus-projects/
 
Podsumowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych Drukuj
         Europejski Dzień Języków w tym roku obchodziliśmy w naszej szkole przez kilka dni. Uczyliśmy się różnych języków. Uczniowie świetnie się przy tym bawili, poznawali fakty o różnorodności językowej Europy, brali udział w quizie językowym na Teams'ach, ćwiczyli wymowę, usiłowali powtarzać nowe dźwięki, zgadywali, jaki to może być język i wiele się przy tym nauczyli. A oto zwycięzcy konkursów:  
Kategoria: Prezentacja multimedialna dotyczącą ciekawostek o jednym wybranym kraju europejskim:
   I miejsce: Adrian Kozioł II TCp, (Niemcy)
   II miejsce ex aequo: Patrycja Kruk II TBp (Szwajcaria) i Martyna Pietras kl. I TAp. (Chorwacja)
   III miejsce: Daria Dulik, kl. II TA. (Główne atrakcje w Niemczech) 
Kategoria: Quiz o językach europejskich:
  I miejsce: Justyna Stan, kl. 4TC  
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wspaniałych prac! 

Czytaj całość
 
Klasa IIa BS uroczyście obchodziła Dzień Chłopaka Drukuj
       5 października 2020 roku uczniowie z klasy IIa Branżowej Szkoły I Stopnia z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu  świętowali Dzień Chłopaka.  Wychowawczyni  pani Klaudia Rusin zaprosiła swoich podopiecznych na uroczysty lunch do Restauracji „Kontrowersja”, na który zaserwowano lasagne ze szpinakiem, sosem z parmezanu i sałatką. Chłopcy byli pod ogromnym wrażeniem pomysłu wychowawczyni. Ten niezwykły czas był  okazją nie tylko do świętowania ale także do integracji klasy. Nie zabrakło okazji na pamiątkowe zdjęcia  i selfie. Klasa II a życzy wszystkim chłopakom takiego świętowania!

Czytaj całość
 
Dzień Chłopaka w ZSB Drukuj

     W dniu 2 października 2020 roku uczniowie klasy III b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie obchodzili uroczyście Dzień Chłopaka. Pod opieką wychowawcy Marii Pietras wybrali się do restauracji Fratelli aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Podczas spotkania uczniowie wraz z wychowawcą zjedli pizzę i na zakończenie był czas na wspólne zdjęcia klasowe. Uczniowie w cudownym nastroju zakończyli integrację klasową, kierując podziękowania dla organizatora spotkania integracyjnego w tym szczególnym dniu pani Marii Pietras, a także dla dyrektora ZSB Stanisława Starzyka.

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 950