Dzisiaj jest 18.11.2017.
Jesteś w:    Start
Szkolenie Greinplast w ZSB Mielec Drukuj
       20 października 2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych przeprowadzona przez zespół doradców technicznych: Pana Karola Homę i Pana Krzysztofa Zielińskiego z firmy Greinplast Sp. z o.o.
Szkoleniowcy zaprezentowali rozwiązania wewnętrznych produktów dekoracyjnych i zewnętrznych systemów ociepleń.

Czytaj całość
 
Dzień Nauczyciela w Kazimierzu Dolnym Drukuj
       14 października 2017 roku zapisze się w pamięci wszystkich nauczycieli Zespołu Szkół obchodzili Dzień Edukacji Narodowej w Kazimierzu Dolnym, malowniczym miasteczku, które od lat jest mekką artystów, prawdziwą perłą, jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Weekend spędzony w tak niezwykłym miejscu był dla nauczycieli ZSB niezwykłym przeżyciem.
Czytaj całość
 
Dzień Budowlanych to już tradycja Drukuj
      11 pażdziernika 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uroczyście obchodzono Dzień Budowlanych. Zgodnie z wieloletnia tradycją w czasie obchodów święta włączono w poczet uczniów ZSB młodzież z klas pierwszych Technikum Nr 2 i Branżowej Szkoły I stopnia. Na auli ZST zgromadziła się cała społeczność ZSB na czele z dyrektorem Stanisławem Starzykiem, wicedyrektorem Adamem Snopkowskim, a także wszystkimi nauczycielami. Na widowni zasiedli uczniowie starszych klas mieleckiej „budowlanki”. Wszystkich zgromadzonych powitał dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który  rozpoczął cześć oficjalną  uroczystości.

Czytaj całość
 
Henkel szkolenie w ZSB Mielec Drukuj
        W dniu  13.10.2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się szkolenie  uczniów  klas  IIc TB - technik architekt i IIb’TB  - technik budownictwa  oraz III b ZSZ kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urban  z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 605