Dzisiaj jest 24.02.2019.
Jesteś w:    Start
KLASA 3 TC ŚWIĘTUJE MIKOŁAJKI I WIGILIĘ Drukuj
       W okresie przedświątecznym klasa 3 TC wraz ze swoja wychowawczynią Anną Matras-Moryl oraz nauczycielami wychowania fizycznego: Jakubem Kulą i Krzysztofem Midurą wybrała się do mieleckiej wrotkarni z okazji klasowych mikołajek. Uczniowie świetnie się bawili jeżdżąc na wrotkach i biorąc udział w różnych grach i zabawach. Po zabawach  przyszła pora na kolędowanie  podczas odbywającej się rok rocznie klasowej wigilii przy pierogach i własnych wypiekach uczniów.

Czytaj całość
 
Szlachetny Mikołaj klasy 1Ta Drukuj
      W tym roku uczniowie klasy 1a Technikum Budowlanego postanowili przeznaczyć kwotę, za jaką początkowo mieli sobie wzajemnie zrobić mikołajkowy prezent, na szlachetny cel. Wybrali pomoc ubogiemu starszemu małżeństwu z jednej z wiosek powiatu mieleckiego. Młodzież udała się na zakupy, wśród których nie zabrakło produktów żywnościowych, elementów odzieży i rzeczy dzięki którym święta Bożego Narodzenia będą wspanialsze.
      6 grudnia rankiem młodzież w czapkach św. Mikołaja wraz z wychowawczynią Magdaleną Tomecką udała się do starszych osób. Wizycie towarzyszyły łzy, ogromne wzruszenie i radość zarówno obdarowanych jak również Świętych Mikołajów z Zespołu Szkół Budowlanych.  Piękny gest  klasy 1 Ta z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów, jak również osób przyjmujących mikołajkowe prezenty.


 
 
Politechnika Rzeszowska Drukuj
      13.12.2018r. uczniowie klasy IV b technikum z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu zwiedzili Politechnikę Rzeszowską. Celem wyjazdu było przede wszystkim zapoznanie się z kierunkami kształcenia, aby przyszli maturzyści mogli dokonać dobrego wyboru w czasie podejmowania decyzji o kontynuowaniu nauki na wyższej uczelni. W tym dniu uczniowie mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Politechniki Rzeszowskiej. Zwiedzili laboratoria wydziałowe w: Katedrze Infrastruktury i Gospodarki Wodnej, Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska, Katedrze Geodezji i Geotechniki, Katedrze Mechaniki Konstrukcji oraz Wydziałowe Laboratorium Badań Konstrukcji.

Czytaj całość
 
Sukces uczennic z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
      W dniach 10-11 XII br. w salach Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa w Krakowie przeprowadzono trzeci, ostatni etap V Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim. Zgodnie z regulaminem młodzież wzięła udział w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej. W pierwszej z nich tytuł laureatki wywalczyła Karolina Chrabąszcz (wyróżnienie), zaś Izabela Skucińska została finalistką konkursu krajowego.Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 762