Dzisiaj jest 10.07.2020.
Jesteś w:    Start
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
      W sobotę 29 lutego w Rzeszowie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów Technikum budowlanego : Izabela Skucińska z klasy ÌII TC, Jakub Gola i Szymon Łachut z klasy IV TB, Justyna Dudek, Izabela Duszkiewicz, Aleksandra Hamala oraz Patryk Golec z IV TC, którzy zostali wyłonieni z eliminacji szkolnych olimpiady.

Czytaj całość
 
Debata Oksfodzka w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj

       2 marca 2020 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się pierwsza Debata Oksfordzka przy udziale publiczności. Wybrana młodzież ZSB od pół roku przygotowuje się do finału Debat Oksfordzkich, które odbędą się w październiku bieżącego roku w Katowicach. Młodzież pod kierunkiem pani Magdaleny Wajdy zaprezentowała swoje umiejętności na forum szkoły. Tematem debaty było hasło „Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać tak jak one”. Do drużyny propozycji, obrońców hasła byli: Joanna Zielińska, Rafał Janeczek, Grzegorz Ulrych i Daria Mucha. Doradcą była Sylwia Chrabąszcz.


Czytaj całość
 
Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych pobiegli dla "Wyklętych" Drukuj
       1 marca 2020 roku uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu wzięli udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Trasa liczyła 1963 metry. Długość biegu miała na celu upamiętnienie śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego Józefa Franczaka PS. Lelek.

Czytaj całość
 
Finał Dyktanda Walentynkowego Drukuj
       27 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się finał Dyktanda Walentynkowego, do którego eliminacje odbyły się w Dzień Zakochanych. Do ostatecznych rozgrywek dostało się siedmiu uczniów, najlepiej znających zasady polskiej pisowni. Finalistami zostali: Małgorzata Czajkowska ( ITBp), Weronika Czapiga (ITCp), Julia Garncarz (ITCp), Michał Kalita (ITA), Izabela Sroczyńska (ITB), Kardyś Katarzyna (ITB), Sebastian Dereń (IIITA). Finał dyktanda składał się z siedmiu konkurencji.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 923