Dzisiaj jest 21.10.2018.
Jesteś w:    Start
Uroczyste zakończenie roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
       22 czerwca 2018 roku na auli ZST odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Na początku uroczystości glos zabrał pan dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który powitał wszystkich zgromadzonych. Następnie społeczność szkoły obejrzała krótki wakacyjny spektakl, w którym wystąpili uczniowie z koła recytatorsko – teatralnego prowadzonego przez nauczycielki: Bogumiłę Starzyk, Iwonę Koperę i Jadwigę Stalę – Dudek. Młodzi aktorzy wprowadzili całą społeczność szkoły w wakacyjny klimat. Doskonale swoje role odegrali: Wojciech Kużdżał, Damian Kulpa, Karolina Wałega, Sławomir Batko, Mateusz Napieracz, Bartłomiej Krukurka. Swoim pięknym głosem zachwyciły wokalistki: Kasia Kapinos i Daria Mucha.

Czytaj całość
 
Wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych na gali "Komputer dla Najlepszego" Drukuj
       21 czerwca 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się coroczna gala dla najlepszych uczniów Powiatu Mieleckiego. Podczas uroczystej gali nagrody za dobre wyniki w nauce oraz udział w konkursach i turniejach tematycznych odebrało łącznie 28 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Mielecki. Nie zabrakło także uzdolnionej młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. W tym roku mielecka „budowlanka” miała pięciu laureatów i finalistów konkursów w osobach: Sabina Noga (ZSB), Kacper Żyła (ZSB), Dawid Chwałek (ZSB) i  Edyta Strzelczyk (ZSB). Natomiast najlepszą maturzystka, wytypowaną do „Komputera dla najlepszego” była Natalia Giermata z klasy IV TB. Statuetkę BELFER THE BEST’IA 2018 dla nauczyciela wychowawcy otrzymała Jadwiga Stala-Dudek.

 
Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
       14 czerwca 2018 roku na Strzelnicy LOK dyrektor ZSB Stanisław Starzyk zorganizował zawody dla uczniów klasy I TC o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne. Młodzież przed konkursem przeszła szkolenie z zasad bezpieczeństwa, następnie rozpoczęła się rywalizacja. Każdy z zawodników oddał po osiem strzałów do tarczy. Zawody zwyciężyła Lidia Wałega, która otrzymała drogocenny puchar. Po zmaganiach konkursowych młodzież integrowała się przy kiełbasce z grilla.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 715