Dzisiaj jest 24.06.2019.
Jesteś w:    Start
Targi Pracy Drukuj
Kolejne Targi Pracy Powiatu Mieleckiego już w kwietniu!
Znamy już datę kolejnej edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak podają organizatorzy targi odbędą się 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Czytaj całość
 
Finał I Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy "POZNAJ PRAWO BUDOWLANE" Drukuj
     5 kwietnia 2019 roku uczennice technikum Justyna Dudek z klasy IIIc i Edyta Strzelczyk z klasy IVb reprezentowały szkołę Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu w finale I Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy „POZNAJ PRAWO BUDOWLANE” w którym wzięło udział 28 uczniów z 14 szkół z 4 województw. Finał Konkursu odbył się z Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli. Konkurs zorganizowali: Starosta Stalowowolski i Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli i był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym z terenu województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Miał na celu popularyzowanie wiedzy o prawie budowlanym, jako jednym z najważniejszych regulacji prawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.


Czytaj całość
 
Dni Otwarte Szkoły Drukuj
       Pierwszy dzień Dni Otwartych Szkoły. Nasi cudowni goście z gimnazjów i ósmych klas szkół podstawowych w obiektywie uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o strajku Drukuj
      Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że z powodu ogłoszonego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego strajku od dnia 8 kwietnia wszystkie zajęcia dydaktyczne zostaną odwołane.
W związku z powyższym prosimy, w miarę państwa możliwości, o pozostawienie dzieci w domu.
W szczególnych przypadkach uczniowie, którzy zgłoszą się do szkoły zostaną objęci opieką.

Informacje o ewentualnym odwołaniu strajku i przywróceniu zajęć dydaktycznych przekazane zostaną Państwu przez dziennik elektroniczny i na stronie internetowej szkoły.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 810