Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
Plan lekcji 2018/2019 Drukuj

Aktualny plan lekcji (od 9 maja 2019r). 
Święto Konstytucji 3 maja Drukuj
       Reprezentacja uczniów naszej szkoły wraz z dyrektorem Stanisławem Starzykiem uczestniczyła w miejskich obchodach Święta 3 maja. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w mieleckiej Bazylice skąd wyruszył pochód pod Pomnik Wolności. Obchody pod pomnikiem rozpoczęto od odśpiewania Hymnu Państwowego i części artystycznej uczniów Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Następnie delegacje złożyły kwiaty oraz odbyły się parady sztandarów. Uroczystość uświetniła Mielecka Orkiestra Dęta, chór „Melodia” oraz Harcerze.

 
Podróżnicy "Pierwsza Klasa" Drukuj
       W dniach 29- 30 kwietnia 2019 roku odbyła się szkolna wycieczka klas pierwszych Technikum Budowlanego do Kotliny Kłodzkiej i Wrocławia. Pierwszego dnia eskapady uczniowie mieli okazję zwiedzić podziemne wyrobiska Kopalni Złota w Złotym Stoku, poznać historię tego miejsca i odbyć rejs zalanymi korytarzami kopalni. Pierwszoklasiści zwiedzali również twierdzę w Kłodzku i zaznajomili się z historią Kłodzka podczas spaceru podziemnymi tunelami miasta.

Czytaj całość
 
Lekcje przedmiotów zawodowych na budowie Drukuj
      Nauka przedmiotów budowlanych to nie tylko klasa, zeszyt i książka, ale zdobywanie wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach budowy. Uczniowie klas trzecich technikum budowlanego zajęcia pracowni organizacji budowy odbyli na budowie przedszkola przy ul. Warneńczyka na Smoczce. Budowa przedszkola w nowoczesnej technologii pasywnej jest doskonałym przykładem zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Zajęcia terenowe przy współpracy pracowników firmy „Arkada” zorganizowała Elżbieta Światowiec.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 822