Dzisiaj jest 21.01.2020.
Jesteś w:    Start
Zespół Szkół Budowlanych został objęty patronatem Firmy Selena Drukuj
      28 listopada 2019 roku Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat Firmy SELENA S.A., która jest jedną z najprężniej działających firm chemii budowlanej z dwudziestopięcioletnią tradycją. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN, ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA. Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Dzięki patronatowi tak prestiżowej firmy uczniowie będą mogli pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności budowlane z zakresu zastosowań nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.

Czytaj całość
 
Konkurs Biblijny Drukuj
Konkurs Biblijny z Ewangelii św. Jana
odbędzie się 5 grudnia 2019 r - I etap
12 grudnia Finał
 
Szkolenie Henkel Polska Sp. z o. o. Drukuj

       W dniu 28.11.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie uczniów klasy IIb’ i IIIc TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa i uczniów z klasy II b BS kształcących się w zawodzie: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urban z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o.

Czytaj całość
 
"Skąpiec" nieustannie bawi. Drukuj
       19 listopada 2019 roku uczniowie z klas I Tc, I Tcp, ITa, ITbp z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu obejrzeli spektakl „Skąpiec” , który odbył się w Samorządowym Centrum Kultury. Klasyczna komedia Moliera wróciła do kanonu lektur szkoły średniej. Aktorzy z Teatru ARTENES z Wrocławia w znakomity sposób wcielili się w role Harpagona, Kleanta, Frozyny i Marianny. ”Skąpiec” do dziś rozbawia widzów do łez świadomym przerysowaniem charakterów i wyostrzeniem ich wad. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem spektaklu. Opiekunkami uczniów były polonistki ZSB: Jadwiga Stala – Dudek, Grażyna Paduch i Anna Wilk.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 884