Dzisiaj jest 24.02.2019.
Jesteś w:    Start
Szkolenie z firmą Solvachem Drukuj
      W dniu 4 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się szkolenie, które przeprowadził przedstawiciel Firmy Solvachem Pan Jacek Raźny dla klasy IIIa i IIIb’TB na temat ,, Ultralekki granulat w produktach chemii budowlanej Poraver®’’.
Poraver® jest znakomitym przykładem na innowacyjne wykorzystanie odpadów szkła butelkowego. Ten produkt jest ultralekkim granulatem produkowanym w 100% ze stłuczki szklanej z recyklingu.

Czytaj całość
 
Kartki świąteczne za granicę. Drukuj
      Nadchodzące święta Bożego Narodzenia są okazją do składania życzeń. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie wykonali przepiękne kartki świąteczne i ułożyli życzenia w języku angielskim. Uzdolniona młodzież mogła zaprezentować swoje talenty plastyczne i dekoratorskie wkładając ogrom pracy i oryginalne pomysły w te swoiste dzieła sztuki.

Czytaj całość
 
Uczennice Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu w finale ogólnopolskiego konkursu Drukuj
      Dwie uczennice ZSB z klasy II TC Izabela Skucińska i  Karolina Chrabąszcz, zostały laureatkami krajowych eliminacji V Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim. Zadaniem dziewczyn było napisanie minimum czterostronicowego opowiadania dotyczącego biografii wybranego żołnierza Legionów Polskich, którego losy związane były z regionem mieleckim.

Czytaj całość
 
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY Ib Drukuj
      W dniu 30 listopada 2018 roku uczniowie klasy I b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie udali się wspólnie z wychowawcą nauczycielem przedmiotów zawodowych Panią Marią Pietras i  nauczycielem wychowania fizycznego Panem Krzysztofem Midurą do kina Helios do Rzeszowa, aby wspólnie zobaczyć film.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 762