Dzisiaj jest 19.01.2018.

Imieniny

19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Jesteś w:    Start
Przyszli architekci z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu poznają różne dziedziny sztuk Drukuj
      25 października 2017 roku uczniowie klasy I i II architektonicznej z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu obejrzeli spektakl Chory z urojenia na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W roli głównej wystąpił znakomity polski aktor Andrzej Grabowski. Klasyczna sztuka Moliera ze znakomitą kreacją wybitnego artysty wywarła na młodzieży ogromne wrażenie.

Czytaj całość
 
Uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w finale ogólnopolskiego konkursu historyczno - polonistycznego Drukuj
      Sabina Noga, uczennica mieleckiej budowlanki, awansowała do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Karczmarskim – Limeryki o narodach. Sukces tegorocznej maturzystki jest tym większy, że przygotowana przez nią praca wygrała eliminacje krajowe. Co więcej, Sabina została jedyną reprezentantką nie tylko regionu, lecz także całego Podkarpacia.

Czytaj całość
 
MISEVI doceniło naszą pomoc w projekt M3 Drukuj
      Wieczorem 21 października w Krakowie odbyła się uroczysta gala Stowarzyszenia MISEVI Polska, podczas której młodzi misjonarze opowiadali o radościach i trudach swojej tegorocznej pracy. Przybyli do Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy zapoznali się z działaniami, które studenci podejmowali w Afryce oraz na Ukrainie i Madagaskarze. A były one bardzo rozmaite - od prowadzenia ochronki dla dzieci, poprzez tworzenie biblioteki, po organizację profesjonalnej pomocy medycznej.
 
Czytaj całość
 
Zajęcia terenowe z geografii Drukuj
       W dniu 18 października i 26 października 2017 roku uczniowie klasy IV Tb i IV Ta wraz z nauczycielką Joanną Balcerzak uczestniczyli w zajęciach terenowych z geografii. Maturzyści udali się na bulwary zielone nad Wisłoką, gdzie podzieleni na grupy otrzymali zadania do wykonania. Ponadto każdy zespół został wyposażony w mapę topograficzna, przekrój geologiczny, kompas, tabele matematyczne, kartę pracy, czyli pomoce naukowe niezbędne do zrobienia ćwiczenia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 617