Dzisiaj jest 23.09.2017.
Jesteś w:    Start
V Podkarpacki Turniej Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych Drukuj
    26 maja 2017 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego został zorganizowany V Podkarpacki Turniej Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie i firmy Greinplast sp. z o.o.
W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z ośmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci mieleckiej „budowlanki”  z klasy III b ZSZ Mateusz Szarek  i  Mateusz Jedynak zajęli IV miejsce. 
Czytaj całość
 
Wspólna eskapada do Wrocławia !!!! Drukuj
     22 i 23 maja 2017 r. miała miejsce wycieczka do Wrocławia klas 2Tb i 3Tb pod okiem opiekunów: Bogumiły Starzyk, Joanny Balcerzak, Krzysztofa Łapy i wicedyrektora Adama Snopkowskiego. Po wizycie w zoo i oceanarium oraz zrobieniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się w okolice Hali Stulecia, do Ogrodów Japońskich. Tam spacerowaliśmy, robiliśmy sesje fotograficzne i podziwialiśmy uroki tego miejsca. Wieczorem, po kolacji i zakwaterowaniu, wybraliśmy się na multimedialny pokaz fontann. Do hostelu wracaliśmy w świetnych nastrojach, śpiewając różne przeboje.

Czytaj całość
 
Nagroda od Firmy Tikkurila dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
      W dniach 22 i 23 maja 2017r. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu z  klas: IIb TB, IIIaTB , IIIa i IIIb ZSZ wraz  z nauczycielką przedmiotów zawodowych Marią Pietras zwiedzali nowoczesną firmę Tikkurila w Dębicy. Na początku wizyty uczniowie wysłuchali prelekcji na temat historii powstania zakładu, a także mieli okazję zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi farby i procesów związanych z produkcją jak również z odpowiednim jej zastosowaniem. Młodzież  została także zapoznana, w jaki sposób dobierać kolory barw w zależności od gry światła. Ten niezwykle interesujący wykład przeprowadziła  Agnieszka Gawle, przedstawicielka firmy Tikkurila.
Czytaj całość
 
XIII Rajd Rowerowy Drukuj
     W sobotę 20 maja 2017r. uczniowie klas I a, Ib , II b Technikum nr 2 uczestniczyli w  XIII Rajdzie Rowerowym poświęconym pamięci Eugeniusza Szyfnera (1922 – 2017) – mieleckiego Sprawiedliwego wśród Narodów Świata. Współorganizatorami rajdu były 2 mieleckie szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Technicznych oraz Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 581