Dzisiaj jest 21.10.2018.
Jesteś w:    Start
Zakończenie roku klas maturalnych. Drukuj
"Przyszłość należy do tych,
Którzy wierzą w piękno swoich marzeń"


Wzruszające pożegnanie absolwentów

       27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych. Cześć oficjalna rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk, który w swoim przemówieniu podkreślił, iż żegna wyjątkowy rocznik, który wpisał się w historię szkoły bardzo wysokimi wynikami w nauce, zaangażowaniem w przygotowywanie uroczystości i imprez szkolnych, działalnością charytatywną i licznym udziałem w konkursach.

Czytaj całość
 
VI Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych Drukuj
        25 maja 2018 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego  został zorganizowany VI Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie i firmy Greinplast sp. z o.o.
 W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z ośmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci mieleckiej „budowlanki”  z klasy IIIb’ TB Wiktor Noga  i  Ernest Ryba zajęli IV miejsce.  


Czytaj całość
 
Monterzy instalacji sanitarnych w BASCO2 Drukuj
      Monterzy instalacji sanitarnych klasy IIIA Zasadniczej  Szkoły Zawodowej z nauczycielką technologii zawodowej  Elżbietą Światowiec  odwiedzili największą w regionie hurtownie z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej. Hurtownia BASCO2 zaopatruje w najnowsze rozwiązania materiałowe  firmy wykonawcze i regionalnych instalatorów. Organizuje  szkolenia dla serwisantów i pokazy dotyczące pomp ciepła, kolektorów słonecznych ,  kotłów  gazowych i na paliwo stałe najnowszej generacji . Po hurtowni  oprowadził nas kierownik magazynu i zapoznał w bogatą ofertą przewodów, armatury i urządzeń sanitarnych.  Na zakończenie wycieczki uczniowie otrzymali firmowe upominki.

 
Szkoła Młodych Patriotów Drukuj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 715