Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
Uczniowie ZSB we Włoszech Drukuj
      Na zaproszenie uczniów szkoły Instituto d'Instruzione Superiore de Liguori sześciu uczniów ZSB  pojechało do Sant Agata de Goti we Włoszech w dniach 9-13.04.2018. Razem z gospodarzami i gośćmi z Hiszpanii i Słowenii uczestniczą w lekcjach w tutejszej szkole oraz pracują nad wspólnym projektem w programie Erasmus + "The Bridge". 

Czytaj całość
 
Międzynarodowe szkolenie. Drukuj
      W dniach 9-13.04.2018 nauczyciele ZSB: Alina Dziurgot,  Renata Ogórek, Maria Pietras, Agata Robak i Elżbieta Światowiec uczestniczyli w Instituto d'Instruzione Superiore de Liguori w mieście Sant Agata de Goti we Włoszech w międzynarodowym szkoleniu Cross Curricular Language Learning,  poznając nowe metody nauczania różnych przedmiotów w języku angielskim.

Czytaj całość
 
Międzynarodowe spotkanie uczniów. Drukuj
     Kolejne miedzynarodowe spotkanie uczniów i nauczycieli z 8 krajow w projekcie Erasmus + "The Bridge" odbywa sie we Wloszech. W pierwszym dniu wloscy uczniowie szkoly Instituto d' Instruzione Superiore  im. Alfonso Maria de Liguori w zawodzie przewodnik turystyczny pokazali nam miasto, opowiedzieli o historii i pokazali osobliwości i zabytki Sant Agata de Goti.

Czytaj całość
 
Spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych ze słynnym aktorem Drukuj
       5 kwietnia 2018 roku młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu uczestniczyła w koncercie profilaktycznym „Kuszenie śmierci” znanego aktora Lecha Dyblika. Artysta opowiedział historię swojego życia. Wspominał o początkach swojej drogi zawodowej, o marzeniach, a także aktorskiej karierze. Mówił o własnych przeżyciach z okresu staczania się w uzależnienie oraz trudnej walki z alkoholizmem.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 689