Dzisiaj jest 23.09.2017.
Jesteś w:    Start
Instalacje on tour - eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów Drukuj
Instalacje on tour – eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów.
Mistrzostwa Polski Instalatorów na Międzynarodowych Targach Poznańskich  to  zawodowe marzenie wielu instalatorów. W wielu miastach Polski trwają  eliminacje również dla adeptów tego zawodu –uczniów szkół  budowlanych.

Czytaj całość
 
Innowacyjna lekcja Greinplast Drukuj
        16 maja 2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych na temat ,,Technologie oraz zastosowania i aplikacji produktów marki: „Greinplast” przeprowadzona przez pana Krzysztofa Zielińskiego z firmy Greinplast.

Czytaj całość
 
ĆWICZENIA GEODEZYJNE Drukuj
      W ZSB Mielec uczniowie z kierunku geodezyjnego oprócz lekcji teoretycznych mają również zajęcia terenowe ,gdzie uczą się obsługi nowoczesnego sprzętu geodezyjnego. Mają praktyki w profesjonalnych firmach geodezyjnych, najlepszych na mieleckim rynku.  Biorą udział w pracach geodezyjnych  najbardziej prestiżowych i znanych przedsięwzięć. Pierwsze paliki zdolni uczniowie wbijali już pod galerię NAVIGATOR i LEROY MERLIN. Zajęcia praktyczne to nie tylko nauka, ale też i świetna zabawa, co widać na filmiku z ćwiczeń terenowych. Młodzież ZSB kształci się pod okiem najlepszych geodetów, dla których praca to pasja. Zapraszamy wszystkich absolwentów gimnazjów do kształcenia na kierunku technik geodeta, który jest jednym z najbardziej opłacalnych i poszukiwanych kierunków w branży budowlanej.

 

Czytaj całość
 
Gala laureatów Konkursu Architektonicznego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
      12 maja 2017 roku  w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbyła się uroczysta Gala Laureatów III edycji Kuratoryjnego Konkursu Architektonicznego Podróże architektoniczne po Podkarpaciu dla uczniów III klas gimnazjum pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły. Patronat medialny objęli: Tygodnik Regionalny KORSO i Radio LELIWA. Na uroczystość wręczenia nagród laureatom przybyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Arkadiusz Gałkowski, autor Encyklopedii miasta Mielca Józef Witek, przedstawicielka głównego sponsora konkursu firmy AUTOPART Barbara Leśniowska, redaktorzy: Arkadiusz Łysoń i Tomasz Łępa, a także autorzy najpiękniejszy prac i ich opiekunowie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 581