Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
Uczniowie ZSB na Targach w Kielcach Drukuj
      W dniu 5.04.2019r. uczniowie klasy I Tc (technik budownictwa) uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Kielc i Oleśnicy. Głównym punktem wycieczki był udział w największych w naszym regionie Targach Budowlanych DOM-OGRÓD i TY. Kieleckie targi odbyły się już po raz 26 i od dawna odgrywają aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa. Dla wystawców są skuteczną metodą promocji swoich produktów, a dla zwiedzających możliwością zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami w budownictwie.


Czytaj całość
 
2 dzień strajku... Drukuj
 
Targi Pracy Drukuj
Kolejne Targi Pracy Powiatu Mieleckiego już w kwietniu!
Znamy już datę kolejnej edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak podają organizatorzy targi odbędą się 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Czytaj całość
 
Finał I Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy "POZNAJ PRAWO BUDOWLANE" Drukuj
     5 kwietnia 2019 roku uczennice technikum Justyna Dudek z klasy IIIc i Edyta Strzelczyk z klasy IVb reprezentowały szkołę Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu w finale I Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy „POZNAJ PRAWO BUDOWLANE” w którym wzięło udział 28 uczniów z 14 szkół z 4 województw. Finał Konkursu odbył się z Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli. Konkurs zorganizowali: Starosta Stalowowolski i Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli i był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu budowlanym z terenu województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Miał na celu popularyzowanie wiedzy o prawie budowlanym, jako jednym z najważniejszych regulacji prawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.


Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 822