Dzisiaj jest 24.06.2019.
Jesteś w:    Start
Dni otwarte Drukuj
W dniach 1 i 3 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbędą się Dni Otwarte Szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów trzecich klas gimnazjum oraz ósmych klas szkół podstawowych. W tych szczególnych dniach młodzież z Mielca i powiatu mieleckiego zapozna się z kierunkami kształcenia, zwiedzi każdy zakątek naszej szkoły, a także będzie mieć okazję porozmawiania z uczniami i nauczycielami.
Każdy uczeń będzie miał możliwość zapoznania się z elektronicznym systemem naboru.
Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe konkursy i  mnóstwo niespodzianek!!!!!
Gwarantujemy fantastyczną zabawę!!!!
 
Piękno architektury Włoch z Wezuwiuszem w tle Drukuj
     Uczniowie biorący udział w wyjeździe do Włoch w ramach projektu Erasmus+ mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć wiele pięknych miejsc, między innymi Neapol i Pompeje. Zwiedzanie Neapolu rozpoczęło się od spaceru wzdłuż wybrzeża z cudownym widokiem na Zatokę Neapolitańską i Morze Tyreńskie.

Czytaj całość
 
Prezentacja okolic Mielca we Włoszech Drukuj
    Głównym tematem spotkania uczestników projektu Erasmus+ "From Columbus to Atlantis" w szkole Instituto Superiore D'Instruzione A.M. De Liguori w Sant Agata de Goti we Włoszech w dniach 16-23.03.2019 jest "View from the window". Uczniowie przedstawiają zdjęcia swojej okolicy, drogę do szkoły i ciekawe miejsca w poszczególnych krajach, opowiadając o nich po angielsku. Następnie pracują z programem Google My Maps i opracowują dokładnie swoje codzienne trasy z domu do naszej szkoły.

Czytaj całość
 
Dzień trzeci we Włoszech Drukuj
      W trzeci dzień pobytu we Włoszech młodzież z Polski, Cypru, Anglii, Słowenii i Włoch zwiedziła centrum nauki w Neapolu o nazwie Citta Della Scienza. Wizytę w centrum rozpoczął trójwymiarowy pokaz w planetarium podczas którego zajrzeliśmy w głąb kosmosu. Ta niezwykła podróż spodobała się uczniom i nauczycielom ze wszystkich krajów.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 810