Dzisiaj jest 30.09.2020.
Jesteś w:    Start
Biała szkoła Drukuj
     Biała szkoła. Uczniowie klasy 3TA czyli "strażacka klasa mundurowa" wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Krzysztofem Łapą wzmacniają swoją kondycję jeżdżąc na nartach.

Czytaj całość
 
1 miejsce w unihokeju Drukuj
      Dnia 03.03.2020 roku w Zespole Szkół Technicznych odbywały się półfinały wojewódzkie w unihokeju chłopców. W turnieju brało udział 6 drużyn ZSB Mielec ZST Mielec 2 Lo Dębica Dębica ZSZ 1 5 Lo Stalowa Wola CEZ Stalowa Wola Zawodnicy naszej szkoły zagrali wspaniały turniej bez porażki, po którym sięgnęli po 1 miejsce i awansowali do finałów wojewódzkich w Sanoku. Gratulacje dla naszych zawodników i życzymy sukcesów w Sanoku!

 
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
      W sobotę 29 lutego w Rzeszowie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów Technikum budowlanego : Izabela Skucińska z klasy ÌII TC, Jakub Gola i Szymon Łachut z klasy IV TB, Justyna Dudek, Izabela Duszkiewicz, Aleksandra Hamala oraz Patryk Golec z IV TC, którzy zostali wyłonieni z eliminacji szkolnych olimpiady.

Czytaj całość
 
Debata Oksfodzka w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj

       2 marca 2020 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się pierwsza Debata Oksfordzka przy udziale publiczności. Wybrana młodzież ZSB od pół roku przygotowuje się do finału Debat Oksfordzkich, które odbędą się w październiku bieżącego roku w Katowicach. Młodzież pod kierunkiem pani Magdaleny Wajdy zaprezentowała swoje umiejętności na forum szkoły. Tematem debaty było hasło „Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać tak jak one”. Do drużyny propozycji, obrońców hasła byli: Joanna Zielińska, Rafał Janeczek, Grzegorz Ulrych i Daria Mucha. Doradcą była Sylwia Chrabąszcz.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 930