Dzisiaj jest 23.04.2018.
Jesteś w:    Start
Turniej Budowlany Drukuj
      23 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego  został zorganizowany III Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. Turniej objęli patronatem: firma  RIGIPS Saint Gobain  oraz Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.

Czytaj całość
 
Olimpijska walka o Warszawę Drukuj
      Uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, Marta Misiewicz, uczestniczyła w finale wojewódzkim XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Edukacyjne zmagania odbyły się 17 lutego w salach Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Czytaj całość
 
Wycieczka do Manchesteru Drukuj
       Ostatni dzień pobytu w UK był pełen wrażeń, gdyż zwiedzaliśmy Manchester. Po drodze udało nam się zobaczyć stadion Manchester United, czyli Old Trafford. Na początku wycieczki po tym wyjątkowym mieście dotarliśmy do Museum of Science and Industry, poświęconemu rozwojowi nauki, technologii i przemysłu. Najciekawszymi ekspozycjami były pierwsze komputery i maszyny parowe.


Czytaj całość
 
Zwiedzanie Tatton Park Drukuj
     Zwiedzanie Tatton Park w hrabstwie Cheshire w północno - zachodniej Anglii udało się przy pięknej słonecznej pogodzie. Podziwialiśmy architekturę renesansowego dworku i ogrody w stylu... oczywiście angielskim. Posiadłość należy do National Trust. Następnie udaliśmy się do Chester.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 667