Dzisiaj jest 27.02.2021.
Jesteś w:    Start
Kolejne szkolenie on-line - ISOVER Drukuj
      30 listopada i 1 grudnia 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z centrum szkoleniowego z Gliwic przeprowadziła cykl szkoleń online teoretyczno-praktycznych dla uczniów z klas: IIIb’ TB, IIc TB, IIb’ TB, ITAp’ TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain.
Czytaj całość
 
"EUValues for inclusion" Drukuj
     „Niekiedy wystarczy tylko zmienić nastawienie, a zaczną się dziać cuda!” Nie wierzysz???? Spróbuj…….. Pandemia, z którą się zmagamy już od wielu miesięcy, powoduje w nas ogromny niepokój i strach. Dlatego tak bardzo ważne jest pozytywne nastawienie mimo wszystko. W ramach nowego projektu Erasmus+ „EUValues for inclusion” zachęcamy Was do przesyłania Waszym zdaniem najlepszych „haseł/myśli pozytywnego nastawienia”. Co tydzień będziemy wybierać jedno hasło lub myśl i wrzucać na szkolnego facebooka z podaniem autora (lub anonimowo, jeśli wolicie). Hasła/myśli przesyłajcie na dziennik pedagoga szkolnego do 4 grudnia. Wspierajmy siebie nawzajem????

 
ISOVER - szkolenie on-line Drukuj
     20 listopada 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z centrum szkoleniowego z Gliwic przeprowadziła drugie szkolenie online teoretyczno-praktyczne dla uczniów z klas IVa’ TB i IIIb BS z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu:  IVa’TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa i 3b BS kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Kurs został przeprowadzony przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę.
Czytaj całość
 
Zespół Szkół Budowlanych żegna kapitana Jerzego Dębickiego Drukuj
     20 listopada 2020 roku w wieku 91 lat zmarł Jerzy Dębicki  - Kapitan Wojska Polskiego, harcerz Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej oraz działacz podziemia antykomunistycznego. Jerzy Dębicki pełnił także funkcję prezesa Koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu. Został odznaczony m.in. Krzyżem z Mieczami Orderu Krzyża Niepodległości oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.
     Dyrekcja, nauczyciele i młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu z głębokim żalem żegna niezwykłego człowieka, który od nadania szkole zaszczytnego imienia Żołnierzy Armii Krajowej stał się honorowym członkiem społeczności ZSB, uczestniczył w akademiach z okazji święta patrona szkoły, a także Narodowego Święta Niepodległości, wygłaszał liczne prelekcje. Młodzież zawsze z ogromnym zainteresowaniem wsłuchiwała się w słowa pana Dębickiego. Był dla wszystkich uczniów żywą lekcją historii.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 981