Dzisiaj jest 13.10.2019.
Jesteś w:    Start
Uroczysta gala "Komputer dla najlepszego" Drukuj
      Już po raz dziewiętnasty Starostwo Powiatowe w Mielcu wręczyło nagrody wyróżniającym się uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz najzdolniejszym maturzystom. Łącznie laury za wysokie wyniki w nauce odebrało przeszło 30 uczniów.Uroczysta gala wieńcząca rok szkolny 2018/2019 odbyła się w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu we wtorek, 18 czerwca. Nie mogło na niej zabraknąć uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali laureatami Ogólnopolskiego Turnieju „Złota Kielnia”. Dzięki Dawidowi Chwałkowi, Markowi Grzechowi i Mateuszowi Samborowi szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „Najlepszej szkoły budowlanej w Polsce”. Najlepszą tegoroczną maturzystką ZSB była Marzena Dul. Oprawę artystyczną w tym roku przygotowało II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu.

Czytaj całość
 
Joanna laureatką miejskiego konkursu plastycznego Drukuj
     14 czerwca 2019 roku w Samorządowym Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala XIV edycji Konkursu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej PLASTYKON 2019. Jedną z laureatek została Joanna Zielińska uczennica technikum budowlanego o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne. Plastykon powstał z inicjatywy Domu Kultury SCK w Mielcu i promuje utalentowaną plastycznie młodzież. Na gali nagrody laureatom i osobom wyróżnionym wręczała wiceprezydent miasta. Opiekunką uczennicy była nauczycielka Jadwiga Stala -Dudek.

Czytaj całość
 
Tegoroczny maturzysta o wielkim sercu. Drukuj

      Jan Indyk z klasy IV TA Technikum Nr 2 z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu wziął udział w akcji oddawania szpiku kostnego. W ten niezwykły gest zdecydowało się także wielu jego kolegów. Po kilku miesiącach okazało się, że uczeń ZSB może zostać dawcą i uratować życie człowieka. Janek bez wahania oddał szpik. Dzięki jego postawie zostało uratowane życie osoby.

Czytaj całość
 
Podziękowania Drukuj

      DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE I UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W MIELCU SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA OKAZANE WSPARCIE FIRMOM:

Basf Polska Sp. z o.o.
AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o. o.
Selena SA
Rigips Saint-Gobain Sp. z o.o.
Greinplast Sp.z o.o.
Knauf Sp. z o.o.
Henkel Polska Operations Sp. z o.o.
Solvachem sp. z o.o.
Tikkurila Polska S.A.
Atlas sp. z o.o

Dziękuję
Maria Pietras

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 841