Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Charytatywny Bieg Niepodległościowy Małego Księcia w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
        8 października 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się I Niepodległościowy Charytatywny Bieg Małego Księcia na 1918 metrów, z którego całkowity dochód został przeznaczony na podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Zawody odbyły się na płycie mieleckiego stadionu. W biegu wzięło udział 27 uczestników. Natomiast na trybunach zasiedli kibice z poszczególnych klas ZSB.

Czytaj całość
 
RIGIPS Saint-Gobain w Szarbkowie Drukuj
      W dniu 8.10.2018r. uczniowie klasy Ia’ i IIb’ TB wraz nauczycielami Panią Marią Pietras i Panem Krzysztofem Midurą zwiedzali pod przewodnictwem Panów Leszka Hadula i Krzysztofa Sieprackiego – instruktorów Montażu Systemów Suchej Zabudowy RIGIPS Saint-Gobain nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo-kartonowych i bloczków gipsowych w Szarbkowie oraz pod opieką Pana Marka Bieniasz – regionalnego doradcy sprzedaży kopalnię gipsu.

Czytaj całość
 
Innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych Drukuj
     1 października 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych przeprowadzona przez specjalistów z firmy Tikkurila. Szkolenie teoretyczno – praktyczne zostało przeprowadzone przez pana Roberta Kosińskiego – przedstawiciela firmy Tikkurila, gdzie uczniowie pod czujnym okiem pana Roberta mogli spróbować swoich sił przy prawidłowym przygotowaniu podłoża pod roboty malarskie i wykonywaniu dekoracyjnych robót malarskich oraz zdobyć więcej informacji na temat nowatorskich rozwiązań z zastosowaniem produktów firmy Tikkurila.

Czytaj całość
 
Bieganie może być pasją Drukuj

      28 września uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu: Maria Załucka, Wiktoria Kokoszka i Paweł Dulik, a także nauczycielka Jadwiga Stala – Dudek wzięli udział w Ogólnopolskich Biegach Ulicznych. Team z „budowlanki” wystartował w biegu głównym na 3000 metrów o Puchar Prezydenta Mielca.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 745