Dzisiaj jest 27.02.2021.
Jesteś w:    Start
OGŁOSZENIE W SPRAWIE OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH Drukuj
         Jak w latach poprzednich i w tym roku nie mogło zabraknąć zmagań najzdolniejszych w dziedzinie budownictwa uczniów naszej szkoły. Eliminacje szkolne OWiUB są pierwszym etapem tego konkursu i odbędą się w naszej szkole na początku grudnia. W związku z epidemią nie znana jest jeszcze forma eliminacji, tzn. zdalna czy stacjonarna.
Zapraszamy uczniów klas III i IV Technikum Budowlanego, którzy są zainteresowani udziałem w olimpiadzie i chcieli by sprawdzić swoją wiedzę z przedmiotów zawodowych budowlanych do zgłaszania się do nauczycieli: Elżbiety Światowiec, Anny Matras-Moryl i Marii Pietras. Mamy nadzieję, że epidemia nie pokrzyżuje planów związanych z olimpiadą i wszystkie jej etapy będą mogły się odbyć.
    Z budowlanym pozdrowieniem
Komisja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych  
 
Wykład z okazji 100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej Drukuj
      18 listopada 2020 roku dla uczniów klas maturalnych w Zespole Szkół Budowlanych odbył się wykład  online dyrektora Muzeum Regionalnego SCK w Mielcu pana Jerzego Skrzypczaka. Prelekcja została wygłoszona z okazji  100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej. Pan Skrzypczak przedstawił rys historyczny bitwy 1919-1920, a następnie przybliżył młodzieży przede wszystkim sylwetki mielczan, którzy wzięli udział w wojnie polsko – bolszewickiej. 

Czytaj całość
 
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 2020 Drukuj
     Odkryj swój talent to hasło tegorocznego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych przeznaczonego dla Nauczycieli i uczniów. W programie panele dyskusyjne i wykłady dotyczące kształcenia zawodowego a wśród nich debata na temat zawodów przyszłości, dwujęzyczności w szkołach zawodowych, współpracy pracodawców ze szkołami. Zapraszamy na to internetowe wydarzenie (wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych po wcześniejszej rejestracji internetowej).

 
Szkolenie dla uczniów z Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
     9 listopada 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z Gliwic przeprowadziła online szkolenie teoretyczno-praktyczne dla uczniów z klas IIb TB i IIIa TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, kształcących się w zawodach technik budownictwa i 3a’’TB: technik robót wykończeniowych w budownictwie. Kurs został przeprowadzony przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 981