Dzisiaj jest 25.06.2019.
Jesteś w:    Start
Szkolenie BASF Drukuj
     W dniu  19.03.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie na temat ,,Nowe technologie BASF w domieszkach do betonu’’  uczniów  klasy IIIa i IIIb’ TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez Głównego Technologa Działu Domieszek do Betonów Pana Konrada Grzesiak i Dyrektora Handlowego Pana Tomasza Moskal z zakresu zastosowania produktów firmy BASF Polska Sp. z o.o.Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB we Włoszech Drukuj
     W dn. 16-23.03.2019 uczniowie naszej szkoły wyjechali do Instituto d'Instruzione Superiore w Sant Agata de Goti we Włoszech na międzynarodowe spotkanie uczestników projektu Erasmus + "From Columbus to Atlantis".
Uczniowie włoscy z klasy turystycznej oprowadzili nas po pięknym średniowieczne miasteczku. Poznaliśmy historię i ciekawostki Sant Agata de Goti w języku angielskim. Zwiedzanie zakończył niesamowity pokaz multimedialny historii odkrycia archeologicznego sprzed kilku tysiącleci.
W ramach wyjazdu w projekcie Erasmus + "From Columbus to Atlantis"  w dniu 18.03.2019 uczestnicy zwiedzali pałac królewski w Caserta. Rozmach konstrukcji i splendor wystroju komnat królewskich dynastii Burbonów zrobił niesamowite wrażenie.

Czytaj całość
 
Budujemy nowocześnie z firmą Wienerberger. Drukuj
      W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się szkolenie, w którym uczestniczyli uczniowie klasy I i III technikum budowlanego. Szkolenie składające z krótkiej części teoretycznej i pokazu praktycznego poprowadzili przedstawiciele znanej międzynarodowej firmy Wienerberger - producenta ceramicznych materiałów budowlanych.
Tematem pierwszej części szkolenia było przedstawienie informacji o produktach firmy. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak efektywnie stosować wyroby ceramiczne w konstrukcji budynku.

Czytaj całość
 
ZSB w telewizji. Drukuj
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia programu z udziałem dyrektora Stanisława Starzyka oraz nauczycielek Elżbiety Światowiec i Renaty Ogórek na temat najlepsza szkoła budowlana w Polsce "Złota Kielnia".
Materiał rozpoczyna się po 8 minucie.
TVP3

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 810