Dzisiaj jest 23.09.2017.
Jesteś w:    Start
TECHNOLOGIA BETONU w betoniarni "Pietras" Drukuj
      Technicy Budownictwa klasy I bTB wraz z  nauczycielami Elżbietą Światowiec i Wiesławem Pazdro odbyli lekcje  technologii  w terenie  w rzeczywistych warunkach  produkcji betonu towarowego w mieleckiej wytwórni betonu „Pietras”.


Czytaj całość
 
Spotkanie z dyrektorem Hospicjum ojcem dr Filipem Leszkiem Buczyńskim Drukuj
    W piątek 21 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie z ojcem dr Filipem Leszkiem Buczyńskim - franciszkaninem założycielem i prezesem Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia - wykładowcą akademickim, psychologiem, psychoterapeutą, psychoonkologiem. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie klas technikum: I a, I b, I c, II b Zespołu Szkół Budowlanych i Zespołu Szkół Technicznych. Ojciec Filip opowiedział nam o swoich podopiecznych – malutkich dzieciach, kilkulatkach także naszych rówieśnikach, którzy na co dzień zmagają się z bardzo poważnymi chorobami.

Czytaj całość
 
Gra miejska Drukuj
Podczas kwietniowej wizyty Włochów w mieleckiej Budowlance uczniowie z Italii wzięli udział w Grze Miejskiej. Był to ciekawy sposób na zwiedzenie Starówki naszego miasta. Spacerując z mapą, uczniowie podzieleni na grupy, odszukiwali ukryte listy z zadaniami, które musieli wykonać i realizację ich udokumentować. Dodatkowym zadaniem było odszyfrowanie hasła.
Czytaj całość
 
Międzynarodowa lekcja zawodowa Drukuj
       Lekcja zawodowa  była jednym z punktów bogatego programu wizyty grupy włoskich uczniów w ramach programu  Erazmus + „Bridge” w  naszej szkole. Celem lekcji było nabycie umiejętności przydatnych w codziennym życiu takich jak wbijanie gwoździ, posługiwanie się wkrętarką czy wyrzynarką, malowanie, układanie glazury. Zadania zawodowe  były wykonywane zespołowo w grupach polsko-włoskich i każdy z uczniów miał możliwość wykonać proste czynności  budowlane.  Lekcje prowadziła Elżbieta Światowiec.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 581