Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
Z głębokim żalem zawiadamiamy ... Drukuj
 
Szkolenie z zakresu systemów suchej zabudowy Drukuj
      4 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się 2 godzinne szkolenie z zakresu systemów suchej zabudowy - ,, ściany i sufity podwieszane z płyt gipsowo - kartonowych’’  przeprowadzone przez specjalistę z firmy Knauf. Przedstawiciel zaprezentował możliwości wykonywania ścian i sufitów podwieszanych w budownictwie. Dodatkowo przedstawił nowoczesne rozwiązania i zapoznał uczniów z adekwatnym zastosowaniem rodzajów płyt. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Dzięki zapoznaniu się z nowinkami technicznymi, przyszli fachowcy branży budowlanej unikną powielania popularnych rozwiązań, a zastosują nowe, pasujące do współczesnych wnętrz obiektów budowlanych. W zajęciach uczestniczyła młodzież z klasy zasadniczej szkoły zawodowej: IIb ZSZ. Organizatorką lekcji była mgr inż. Maria Pietras nauczyciel przedmiotów zawodowych.

 
Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
       21 marca 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uczniowie świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Oczywiście tradycyjne „wagarowanie” już nie jest  modne wśród młodzieży. Uczniowie z ZSB witali wiosnę w murach szkoły. W tym dniu wszyscy wyglądali barwnie i kolorowo w różnego typu przebraniach. Na korytarzu szkolnym jak również w salach można było spotkać wiele nietypowych postaci. Młodzież mieleckiej „budowlanki” wykazała się ogromną kreatywnością w przygotowywaniu strojów.

Czytaj całość
 
Warsztaty medialne Drukuj
       Wykładowcy, dziennikarze, montażyści i operatorzy podzielili się z młodzieżą swoją wiedzą dotyczącą mediów. W warsztatach pod nazwą „NOWE WIDNOKRĘGI – ZROZUMIEĆ MEDIA” udział wzięło ponad 300 uczniów z mieleckich szkół, nie zabrakło także uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 689