Dzisiaj jest 21.10.2018.
Jesteś w:    Start
Słovenia 13 - 16 maj 2018 r. Drukuj
Filmik
Kliknij !!! 
Kolejny dzień pobytu w Słowenii Drukuj
      Na zaproszenie przewodniczącego komisji ds spraw międzynarodowych Słowenii uczestnicy projektu Erasmus+ The Bridge zorganizowali debatę "Europa w szkole" w sali plenarnych obrad parlamentu w Lublanie. W obecności parlamentarzystów i ambasadorów wielu krajów uczniowie wygłosili kilka własnych przemówień na temat swoich wizji przyszłości Europy. Dorośli wysłuchali z wielkim zainteresowaniem krytycznych opinii naszej młodzieży.
Czytaj całość
 
Lekcje geodezji Drukuj
     Grupa geodetów z klasy 3bTb wraz z nauczycielami przedmiotów geodezyjnych: panem Radłowskim i panem Żmudą na lekcjach ćwiczeń terenowych zmierzyli się z "chlebem codziennym" w przyszłej pracy młodego pokolenia. Ich zadanie polegało na wytyczeniu na terenie przed szkołą, osi konstrukcyjnych fundamentu budynku jednorodzinnego. Dla niektórych było to całkiem nowe zadanie, a dla niektórych mała powtórka i trening. Bez większych problemów uczniowie przy wspólnych siłach i współpracy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Do pracy zaangażowała się cała grupa. To zadanie dało im wiele wrażeń i różnych emocji, ale i nowe doświadczenie.

Czytaj całość
 
Graficzna prezentacja symboli Europy w Pivka Drukuj
      W dlugim dniu pobytu w Słowenii zadaniem uczniow bylo przygotowanie elementow logo projektu Erasmus + The Bridge. Uczniowie z kazdej szkoły przywieźli ze sobą szkic olówkiem symbolu swojego kraju. Dla Polski jest to kościól Mariacki. Pracując w grupach przerysowali wzor na karton formatu A1 w dwoch egzemplarzach. Następnie je pomalowali farbami. Gotowe symbole ustawiono na statywach i zamieszczono wokól rozłożonej na podłodze mapy Europy z zaznaczonymi państwami partnerskimi projektu w holu głównym lokalnego supermarketu.

  
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 715