Dzisiaj jest 24.02.2019.
Jesteś w:    Start
Cele i opis projektu Erasmus+ Drukuj

         Cele i opis projektu

Czytaj całość
 
Jak świętowaliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości Drukuj
      Klasa III Ta  wraz  z Wychowawczynią  100-lecie odzyskania Niepodległości  świętowała na wiele różnych sposobów. Podjęliśmy udział w wielu szkolnych przedsięwzięciach z okazji rocznicy odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny Wielu z nas oddawało krew, brało udział w biegu niepodległościowym i akcjach  charytatywnych oraz uroczystej Akademii Niepodległościowej. Szczególnym akcentem był klasowy Rajd rowerowy „100 km dla Niepodległej”. Pierwszy etap -37 km  śladami miejsc pamięci mamy za sobą .

 
Szkolenie Henkel Polska Sp. z o. o. Drukuj
        W dniu  14.11.2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie  uczniów  klasy IIc TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urba  z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o.

Czytaj całość
 
Obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości razem z ATLASEM Drukuj
      Od kilku lat firma ATLAS sprawuje patronat nad Zespołem Szkół Budowlanych, w ramach którego rok rocznie odbywają się szkolenia na różnorodne tematy związane z robotami wykończeniowymi. Ze szkoleń korzystają zarówno uczniowie Technikum Budowlanego, jak i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej (Branżowej Szkoły I stopnia) w różnych zawodach. Poza szkoleniami firma ATLAS wspiera szkołę materiałami budowlanymi oraz nagrodami dla najlepszych uczniów Budowlanki. Sukcesywnie ATLAS przysyła również czasopisma budowlane „Atlas fachowca” dla każdego ucznia naszej szkoły.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 40 z 762