Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
Zespół Szkół Budowlanych upowszechnia projekt Erasmus+ Drukuj
      14 marca 2018 roku Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu zaprezentował rezultaty pracy intelektualnej "Europe in the Classroom"  na Wydarzeniu Upowszechniającym Projektu Erasmus+ "The Bridge". Projekt ten realizuje szkoła od 2015 roku we współpracy ze szkołami z Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Chorwacji i Słowenii .Czytaj całość
 
Niecodzienne lekcje dla młodzieży klas maturalnych Drukuj
       27 marca 2018 roku młodzież z klas IV TA i IV TB uczestniczyła w spektaklu „Żyd na beczce”, opartego na motywach reportażu Hanny Krall „Zdążyć przed Panem Bogiem”. Spektakl wyreżyserował Marek Tercz, który także znakomicie wcielił się w rolę Marka Edelmana. Inscenizacja jest próbą przełożenia na język współczesnych emocji holocaustu – widzianego oczyma świadka i ofiary – jednego z komendantów powstania. 

Czytaj całość
 
Beksiński nieznany w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
      12 marca 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się wykład dla młodzieży z klas technikum „Beksiński nieznany”. Niezwykłą prelekcję wygłosiła Ewa Barycka z Fundacji Beksiński, w czasie której przedstawiła drogę twórczą artysty od lat dziecięcych po ostatni namalowany obraz.

Czytaj całość
 
Dzień Kobiet w ZSB Drukuj
      8 marca 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Chłopaki z Samorządu Uczniowskiego obdarowywali słodyczami wszystkie dziewczyny i panie profesor. Płeć męska mieleckiej „budowlanki” okazała się bardzo kreatywna w przygotowywaniu upominków i niespodzianek dla swoich koleżanek z klasy. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 689