Dzisiaj jest 29.05.2022.
Jesteś w:    Start
"Szkoła do hymnu" akcja w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
     10 listopada 2020 roku  o 11.11, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości,  uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych  w Mielcu  wzięli udział  w kolejnej akcji  przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  „Szkoła do hymnu”.  Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne uczniowie razem z nauczycielami odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego za pomocą platformy edukacyjnej TEAMS , przy włączonych kamerkach. Młodzież udowodniła, że w tak trudnym czasie można uczcić Narodowe Święto Niepodległości.


Czytaj całość
 
Zaproszenie na akademię Drukuj
       Zaproszenie na akademię online z okazji Narodowego Święta Niepodległości

     Pan dyrektor Stanisław Starzyk  zaprasza nauczycieli i młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu do obejrzenia montażu słowno – muzycznego z okazji 102 – setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodleglości. Motywem przewodnim akademii są słowa: wolność – niepodległość – ojczyzna. Młodzież mimo niezwykle trudnych warunków i szalejącej pandemii covid – 19, włożyła dużo pracy, energii i zaangażowania w przygotowanie uroczystych obchodów niepodległościowych.

Czytaj całość
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w ZSB Drukuj
      11 listopada to znamienna data w życiu każdego Polaka, Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu w całym kraju organizowane są  uroczystości  upamiętniające rocznicę Odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Niestety w tym roku,  ze względu na pandemię covid – 19, nie można wspólnie świętować. Mimo trudnych czasów,  uczniowie ZSB postanowili w wyjątkowy sposób uczcić  Narodowe Święto Niepodległości, swoją postawą udowadniając, iż zawsze należy pamiętać o tak ważnym wydarzeniu, niezależnie od panujących warunków. Młodzież wykonała zdjęcia, plakaty , recytowała wiersze i śpiewała pieśni patriotyczne, wszystko dokumentując. Okazało się, że uczniowie ZSB są niezwykle kreatywni, czego dowodem są nadesłane prace.


Czytaj całość
 
Powiatowy Konkurs Recytatorski Drukuj
     Uczennica ZSB laureatką Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Barwy mojej Ojczyzny”. 29 października 2020 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się jubileuszowa X edycja Powiatowego Konkursu "Barwy Mojej Ojczyzny", którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół 1893" przy współudziale Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu i współfinansowaniu Powiatu Mieleckiego. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 982