Dzisiaj jest 19.01.2018.

Imieniny

19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Jesteś w:    Start
Manequin Challenge "Wszyscy czytają ulubione książki" w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
      We wrześniu 2017 roku uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu zorganizowali Manequin Challenge w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Młodzież w czasie kręcenia różnych scenek zastygała w bezruchu niczym manekiny. Najróżniejsze pozy oczywiście musiały być wykonane w czasie czytania książki. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością.
Czytaj całość
 
Konferencja - Latająca Akademia Underground "Limeryki o narodach". Drukuj
       25 września 2017 roku uczniowie z klasy III TB i IV TB jak również I TB wzięli udział w pięciogodzinnej konferencji naukowej przeznaczonej dla uczniów uzdolnionych artystycznie. Projekt został zrealizowany przez Latającą Akademię Underground.To ogólnopolski cykl spotkań dla młodzieży ze szkół średnich, których motywem przewodnim są „Limeryki o narodach” Jacka Karczmarskiego. Konferencja składała się z pięciu części.
Czytaj całość
 
Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu oddając krew, ratowali czyjeś życie Drukuj
       22 września w Mielcu odbyła się akcja organizowana przez Szkołę Podstawową nr 6  „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”. Celem akcji było przekazanie krwi dla osób chorych na nowotwór. W tym ogromnym przedsięwzięciu wzięło udział wielu mieszkańców Mielca, a także młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego.

Czytaj całość
 
Integracja pierwszych klasa z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Drukuj
      W dniach 19-21 września 2017 roku uczniowie klasy pierwszej technikum i branżowej szkoły I stopnia  integrowali się w sali konferencyjnej Hotelu Polskiego. W każdy dzień inna klasa poznawała się wzajemnie, a także z wychowawcami. Młodzież w czasie wspólnych zabaw zapamiętywała imiona swoich kolegów, poznawała ich pasje i zainteresowania. Wszystkie gry i zabawy odbywały się pod czujnym okiem nie tylko wychowawców, ale przede wszystkim organizatorek spotkania: pani pedagog Elżbiety Stolle – Łogasz, a także pani psycholog Ewy Ingram.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 617