Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
DNI OTWARTE ZSB Drukuj
 
Dawny Mielec "Za sztreką" Drukuj
       W marcu uczniowie z klas I TA, I TB uczniowie w ramach zajęć z wiedzy o kulturze odwiedzili Muzeum Regionalne „Jadernówka”, gdzie zapoznali się z wystawą „Za sztreką”. Zaprezentowane zdjęcia to wieloobrazowa opowieść o nowym osiedlu Mielca, którego budowę rozpoczęto w ramach inwestycji COP-u pod koniec lat 30 minionego stulecia.

Czytaj całość
 
Dni otwarte Drukuj
W dniach 1 i 3 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej  im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbędą się Dni Otwarte Szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów trzecich klas gimnazjum oraz ósmych klas szkół podstawowych. W tych szczególnych dniach młodzież z Mielca i powiatu mieleckiego zapozna się z kierunkami kształcenia, zwiedzi każdy zakątek naszej szkoły, a także będzie mieć okazję porozmawiania z uczniami i nauczycielami.
Każdy uczeń będzie miał możliwość zapoznania się z elektronicznym systemem naboru.
Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe konkursy i  mnóstwo niespodzianek!!!!!
Gwarantujemy fantastyczną zabawę!!!!
 
Piękno architektury Włoch z Wezuwiuszem w tle Drukuj
     Uczniowie biorący udział w wyjeździe do Włoch w ramach projektu Erasmus+ mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć wiele pięknych miejsc, między innymi Neapol i Pompeje. Zwiedzanie Neapolu rozpoczęło się od spaceru wzdłuż wybrzeża z cudownym widokiem na Zatokę Neapolitańską i Morze Tyreńskie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 822