Dzisiaj jest 24.06.2019.
Jesteś w:    Start
Uczniowie poznają tajniki dziennikarstwa Drukuj
       13 marca 2019 roku uczniowie z klasy II TC odwiedzili redakcję Tygodnika Regionalnego KORSO. Redaktor Arkadiusz Łysoń opowiedział o pracy dziennikarza, a także przedstawił etapy powstawania gazety. Młodzież dowiedziała się także jak napisać artykuł prasowy, aby był interesujący i przyciągnął uwagę czytelników. Po zapoznaniu się z pracą dziennikarzy młodzież miała okazję poznać specjalność grafików, którzy zajmują się obróbką zdjęć do gazety jak również układem strony. Wyjście miało na celu zachęcenie młodzieży do pracy w gazetce szkolnej. Inicjatorką wyjścia była polonistka Jadwiga Stala –Dudek.

 
12 Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Drukuj
     Nasza szkoła gościła w dniu 11.03.2019  uczniów szkół średnich Powiatu Mielec i Tarnobrzeg na 12 Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla Klas Drugich. Tegoroczny Konkurs dotyczył tematu "PFLICHTEN" czyli "Obowiązki domowe" . Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności językowych. Pierwsze miejsce w grupie technikum zajęła Anna Sudoł, ZSB kl 2TC drugie Paweł  Mysłek, ZSB  kl 2TB oraz Gruszecki Krystian z ZST.
Serdecznie gratulujemy!

W grupie licea ogólnokształcące najlepszymi okazali się uczniowie: Kulawiec MArtyna 2LO. Sowa Paula, 2 LO i Kołodziej Monika 1 LO
Czytaj całość
 
Konkurs o Austrii Drukuj
     Trzy uczennice klasy 3TC: Andżelika Mazur, Marcelina Domoń i Izabela Duszkiewicz reprezentowały naszą szkołę na rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Austrii TURBOLANDESKUNDE, który odbył się 8 marca 2019 w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.
 
Obchody Dnia Kobiet w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
       8 marca 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich koleżanek jak również pań profesor niespodziankę. Chłopcy rozdawali wszystkim słodycze. W każdej klasie płeć męska prześcigała się w pomysłach, aby uczynić swoim koleżankom ten szczególny dzień wyjątkowym. Jedni kupowali kwiaty inni słodycze, a jeszcze inni zamówili pizzę. Uczniowie obdarowywali kwiatami także panie profesor. Dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, wicedyrektor Adam Snopkowski, a także panowie profesorowie pamiętali o wszystkich paniach i obdarowali je pięknymi różami. Dzień Kobiet w ZSB był niezwykle wyjątkowy i świąteczny dzięki wspaniałym, szarmanckim Panom.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 810