Dzisiaj jest 06.04.2020.
Jesteś w:    Start
Tyneside Film Studio w Newcastle Drukuj
      W trakcie wizyty w Anglii 10-16.11.2019 grupa naszych uczniów uczestniczyła w Tyneside Film Studio w Newcastle w nagrywaniu klipów filmowych do piosenek sprzed lat. Zobaczcie je i rozpoznajcie w nich polskich aktorów.
Czytaj całość
 
Przyszli architekci zgłębiali tajniki impresjonizmu. Drukuj

     10 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się niecodzienna lekcja Impresjonizm w sztuce. Wykład był przeznaczony dla wszystkich klas technikum o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne. Prelekcję wygłosiła Ewa Barycka z Fundacji Beksiński. W czasie zajęć wykorzystano reprodukcje obrazów najwybitniejszych twórców impresjonistycznych: Clauda Moneta, Edwarda Maneta, Auguste Renoira, Edgara Degasa, Camille Pissarro.


Czytaj całość
 
Finał unihokeja. Drukuj
Finale Rejonowym Unihokeja.
1 miejsce zajęła drużyna chłopców ZSB Mielec, natomiast drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce. Trenerem zespołów był Krzysztof Łapa. Gratulacje.

 
Politechnika Rzeszowska Drukuj
       9.12.2019r. uczniowie klasy IV b technikum z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu zwiedzili Politechnikę Rzeszowską wraz z wychowawczynią Agatą Robak i nauczycielką Marią Pietras. Celem wyjazdu było przede wszystkim zapoznanie się z kierunkami kształcenia, aby przyszli maturzyści mogli dokonać dobrego wyboru w czasie podejmowania decyzji o kontynuowaniu nauki na wyższej uczelni. W tym dniu uczniowie mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Politechniki Rzeszowskiej. Zwiedzili laboratoria wydziałowe w: Katedrze Infrastruktury i Gospodarki Wodnej i Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 912