Dzisiaj jest 24.04.2019.
Jesteś w:    Start
Trzech uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych laureatami etapu okręgowego turnieju Drukuj

      12 stycznia 2019 roku w Lublinie odbył się etap okręgowy XLVIII edycji prestiżowego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” kierowanego do uczniów branżowych szkół I stopnia . Nie mogło wśród najlepszych zabraknąć reprezentantów z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu. Uczestnicy turnieju w czasie zmagań konkursowych musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną z zawodów w jakich się kształcą. Uczniowie mieleckiej „budowlanki” wykazali się ogromną wiedzą a także umiejętnościami praktycznym.


Czytaj całość
 
Plan lekcji 2018/2019 Drukuj

Aktualny plan lekcji (od 21 stycznia 2019r). 
XLI Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej Drukuj
      W październiku 2018 r. młodzi, przyszli geodeci z całej Polski mogli zmierzyć się z zadaniami, zagadnieniami i wyzwaniami związanymi z tą trudną, ale piękną dziedziną - geodezją. Do tego przedsięwzięcia przyłączyło się sześcioro uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, którzy podjęli rywalizację, ale i współpracę miedzy sobą. Sprawdzenie ich wiedzy odbyło się na dwóch płaszczyznach: teoretycznej i praktycznej. Podsumowując wszystkie prace i zmagania, z największą wiedzą i umiejętnościami związanymi z geodezją i kartografią, oraz największą ilością uzyskanych punktów w naszej szkole, na pierwszym miejscu znalazła się uczennica, ponawiająca swój zeszłoroczny sukces Marzena Dul z klasy IVb TB. Dużą wiedzą i sporymi umiejętnościami z dziedziny geodezji wykazał się uczeń z tej samej klasy Damian Kulpa, tym samym zajmując drugie miejsce. Na podium znalazł się również uczeń młodszej klasy, IIIb TB Marcin Doroż.

Czytaj całość
 
Gala podsumowująca konkursy strażackie w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
     11 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się gala podsumowująca konkursy strażackie. Laureaci konkursu pożarniczego a także plastycznego „Strażakiem się jest a nie bywa” otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Laureatami konkursu pożarniczego zostali: Aleksandra Popiołek, Piotr Furdyna, Natalia Tabaka, Grzegorz Ulrych, Szymon Polak, Sławomir Batko, natomiast plastycznego Dawid Dźwięga, Tomasz Cichoń. Szymon Krupski Nagrody wręczył dyrektor ZSB Stanisław Starzyk.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 798