Dzisiaj jest 23.09.2017.
Jesteś w:    Start
Młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych znowu pomaga Drukuj
       Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu zawsze pamiętają o potrzebujących. Z okazji Świąt Wielkanocnych pomogli dzieciom z Domu Dziecka w Skopaniu. Z inicjatywy nauczycielki języka angielskiego Magdaleny Tomeckiej, wolontariusze zbierali makulaturę, a uzyskane pieniądze przeznaczyli na zakup niezbędnych rzeczy.

Czytaj całość
 
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej Drukuj
       Protokół z posiedzenia komisji konkursowej Kuratoryjnego Konkursu Architektonicznego „Architektoniczne Podróże po Podkarpaciu” dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych z dnia 20.04.2017r.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu

Patronat honorowy
      Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła

Patronat medialny
    Tygodnik Regionalny KORSO
    Radio LELIWA
Czytaj całość
 
Polish Daily 1795 Drukuj

Kliknij !!!
 
Architektura zakorzeniona w tradycji Drukuj
        W dniu 7 kwietnia 2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbył się wykład pochodzącego z Mielca architekta Bogusława Barnasia. Na wykład ten została zaproszona klasa I Tc z innowacją pedagogiczną „Projektowanie architektoniczne”. Bogusław Barnaś w roku 2014 zaliczony został do grona 20 najbardziej utalentowanych młodych architektów świata, a w roku 2015 znalazł się w gronie 15 najlepszych polskich architektów przed czterdziestką. Jest mielczaninem, absolwentem wydziału architektury Politechniki Krakowskiej, ale swoją wiedzę i doświadczenie poszerzał także na uczelni w Niemczech i w pracowniach znanych architektów, np. Normana Fostera w Londynie. W swojej działalności projektowej czerpie inspirację z rodzimych tradycji , odwołuje się do bogatej polskiej kultury, przetwarzając historyczne motywy w nowoczesny współczesny design.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 581