Dzisiaj jest 18.11.2017.
Jesteś w:    Start
Akcje charytatywne w ZSB Drukuj
       W roku szkolnym 2016/2017 w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się wiele akcji charytatywnych. Uczniowie chętnie włączali się we wszystkie działania, poświęcając swój czas na pomoc potrzebującym. Aktywności uczniów można zobaczyć w załączonym filmie. Wzięły w nim udział osoby, które najbardziej aktywnie włączyli się w bezinteresowną pomoc. Film został stworzony przez ucznia klasy I Ta Wiktora Dykasa pod opieką nauczycielek Magdaleny Tomeckiej i Joanny Balcerzak. Film ten wziął również udział w konkursie na "Wolontariusza Roku" ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 
 
Zawody Strażackie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
      8 czerwca 2017 roku uczniowie z klasy I i II  technikum budowlanego z innowacją pedagogiczną  strażacką z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu wzięli udział w międzyklasowych zawodach strażackich o Puchar Dyrektora ZSB. Zmagania konkursowe zostały zorganizowane przez władze Ochotniczej Straży Pożarnej Malinie II prezesa Arkadiusza Rusina i wiceprezesa Waldemara Sieczkę, a także Dyrektora ZSB Stanisława Starzyka.

Czytaj całość
 
Szkolne dyktando z j.angielskiego Drukuj
      W ostatnim tygodniu maja w ZSB odbyło się dyktando z j. angielskiego przeznaczone dla chętnych uczniów ze wszystkich klas Technikum Budowlanego. W rywalizacji do zdobycia tytułu mistrza ortografii wzięło udział dwudziestu uczniów:
z klasy I Ta: Wiktor Dykas, Jakub Dzik, Szymon Sudoł
z klasy I Tb: Marcin Doroż, Maciej Świtek
z klasy I Tc: Hubert Piekarski, Alicja Wałek, Bartłomiej Pietryka, Natalia Belczyk
z klasy II Tb: Michał Surowiec, Arkadiusz Krużel, Agata Wolak, Dominika Turczyn, Alicja Godek
z klasy III Ta: Michał Walas
z klasy III Tb: Wiktoria Bąk, Marta Misiewicz, Filip Koluch, Grzegorz Mierzwiński, Dominik Kramarz
      Zwycięzcą został Wiktor Dykas, drugie miejsce zajął Michał Surowiec, trzecie miejsce Wiktoria Bąk. Wszystkim gratulujemy.
Dyktando zorganizowała nauczycielka j. angielskiego Magdalena Tomecka.
 
"Jak nie czytam, jak czytam" Drukuj
      1 czerwca 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Iwoną Kopera, Elżbietą Stolle –Łogasz i Ewą Ingram wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja  miała miejsce w Parku Leśnym "Góra Cyranowska”, a zorganizowana była przez Przedszkole Miejskie nr 13, II Liceum Ogólnokształcące i Miejską Bibliotekę Publiczną.
Celem tej akcji jest promocja czytelnictwa i działalności biblioteki szkolnej oraz inicjowanie mody na czytanie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 605