Dzisiaj jest 19.08.2018.
Jesteś w:    Start
Neapol Drukuj
      Reprezentujący Polskę uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im Żołnierzy AK w Mielcu  podczas pobytu we Włoszech w ramach programu Erasmus + wraz z nauczycielami Marią Pietras, Agatą Robak, Elżbietą Światowiec i Renatą Ogórek zwiedzali urokliwy Neapol. Podczas przepięknej pogody poznali historię tego miasta oraz architekturę różnych budowli między innymi kościołów.

Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB we Włoszech Drukuj
      Na zaproszenie uczniów szkoły Instituto d'Instruzione Superiore de Liguori sześciu uczniów ZSB  pojechało do Sant Agata de Goti we Włoszech w dniach 9-13.04.2018. Razem z gospodarzami i gośćmi z Hiszpanii i Słowenii uczestniczą w lekcjach w tutejszej szkole oraz pracują nad wspólnym projektem w programie Erasmus + "The Bridge". 

Czytaj całość
 
Międzynarodowe szkolenie. Drukuj
      W dniach 9-13.04.2018 nauczyciele ZSB: Alina Dziurgot,  Renata Ogórek, Maria Pietras, Agata Robak i Elżbieta Światowiec uczestniczyli w Instituto d'Instruzione Superiore de Liguori w mieście Sant Agata de Goti we Włoszech w międzynarodowym szkoleniu Cross Curricular Language Learning,  poznając nowe metody nauczania różnych przedmiotów w języku angielskim.

Czytaj całość
 
Międzynarodowe spotkanie uczniów. Drukuj
     Kolejne miedzynarodowe spotkanie uczniów i nauczycieli z 8 krajow w projekcie Erasmus + "The Bridge" odbywa sie we Wloszech. W pierwszym dniu wloscy uczniowie szkoly Instituto d' Instruzione Superiore  im. Alfonso Maria de Liguori w zawodzie przewodnik turystyczny pokazali nam miasto, opowiedzieli o historii i pokazali osobliwości i zabytki Sant Agata de Goti.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 700