Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
Biała Szkoła Drukuj
       26 lutego 2018 roku uczniowie klasy I a Technikum Nr 2 z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu pod opieką wychowawczyni I. Kopery i nauczycieli WF – K. Łapy oraz J. Kuli wyjechali na „Białą Szkołę” do Rytra. Z Mielca wyjechaliśmy wczesnym rankiem. Na miejsce dotarliśmy przed południem. Byliśmy zakwaterowani w Rytrze w Domu Wczasów Dziecięcych – „Pod Roztoką” w trzy i czteroosobowych pokojach. Bardzo przytulne miejsce w góralskim stylu.
Czytaj całość
 
Szkolenie uczniów - Henkel Polska Sp. z o. o. Drukuj
        W dniu  13.03.2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie  uczniów  klas technikum IIa i IIb’TB  kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urban  z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o.

Czytaj całość
 
Greinplast - Innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych Drukuj
      7 marca 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych przeprowadzona przez Pana doradcę technicznego Krzysztofa Zielińskiego z firmy Greinplast Sp. z o.o. Pan doradca techniczny z Firmy Greinplast zaprezentował rozwiązania wewnętrznych produktów dekoracyjnych i zewnętrznych systemów ociepleń.

Czytaj całość
 
Uczniowie z ZSB biegli "Tropem Wilczym" Drukuj
      4 marca 2018 roku dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, nauczycielki: Jadwiga Stala- Dudek i Renata Ogórek oraz piętnastoosobowa grupa uczniów wzięli udział w VI  edycji Biegu Tropem Wilczym – Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest też największą imprezą masową towarzyszącą obchodom "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych".

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 689