Dzisiaj jest 10.07.2020.
Jesteś w:    Start
Jasełka Bożonarodzeniowe wprowadziły świąteczny klimat Drukuj
      20 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu młodzież z klasy III TA i III TC pod kierunkiem pań profesor: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotowała piękne Jasełka Bożonarodzeniowe. Spektakl świąteczny przedstawił najważniejsze wartości w życiu człowieka. Nieistotne są dobra materialne ale ciepło rodzinne i wspólnie spędzone święta. Dialogi młodych aktorów były przeplatane świątecznymi piosenkami w wykonaniu Darii Muchy, Wiktorii Turczyn, Angeliki Mazur, Marceliny Domoń. W role poszczególnych bohaterów wcielili się utalentowani uczniowie: Patrycja Kotowicz, Izabela Skucińska, Mateusz Napieracz, Małgorzata Dziekan, Rafał Janeczek, Gabriel Rzepka. Pan Dyrektor Stanisław Starzyk podziękował młodzieży za niezwykle wzruszające przedstawienie i obdarował młodych aktorów słodyczami.

Czytaj całość
 
Mikołajki były radosne i pełne niespodzianek Drukuj
       6 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych był radosnym i wyjątkowym dniem, w którym cała społeczność obchodziła „Mikołajki”. Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem pań nauczycielek: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotował niespodzianki dla wszystkich profesorów. Każda klasa losowała po dwóch nauczycieli i przygotowywała niespodzianki. Nawet rózgi zostały kunsztownie wykonane. Uczniowie z poszczególnych klas losowali tradycyjne karteczki z nazwiskami kolegów i koleżanek, którym przygotowali prezenty. W tym szczególnym dniu każdy chciał być Świętym Mikołajem. Barwny i kolorowy mikołajkowy dzień był zapowiedzią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 
Sukces Pauliny Jasion Drukuj

Sukces Pauliny Jasion w Konkursie Fotograficznym -
Zachować dla przyszłości II wojna światowa w naszej pamięci

Uczennica klasy IIc Technikum Nr2 Paulina Jasion zdobyła wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym - Zachować dla przyszłości II wojna światowa w naszej pamięci zorganizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie i Instytut Pamięci Narodowej oddział w Rzeszowie z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny. Konkurs polegał na przygotowaniu fotografii miejsca, wydarzenia, osoby lub symbolu kojarzącego się z 80 rocznicą wybuchu wojny oraz opisu przesłanego zdjęcia. Przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe kl. 5-8 i szkoły ponadpodstawowe. Przy ocenie prac komisja konkursowa brała pod uwagę: wartość plastyczną, wartość merytoryczną i zgodność z tematem, twórcze podejście do tematu i oryginalność pomysłu oraz poprawność językową. Wyróżnienie dla naszej uczennicy jest dużym sukcesem – jest to jedyna nagroda wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Mielca. Wręczenie nagród odbędzie się 12 stycznia 2020r. w Rzeszowie.

Czytaj całość
 
Mikołajkowy prezent dla schroniska Drukuj
     Uczennice z klasy II TC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przeprowadziły wśród młodzieży zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczono na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla podopiecznych mieleckiego schroniska. 6 grudnia uczennice Aleksandra Zych i Julia Kalicka z pomocą kolegów z klasy II TC dostarczyły „mikołajkowe prezenty” w postaci karmy dla psów i kotów a także żwirku.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 923