Dzisiaj jest 21.10.2018.
Jesteś w:    Start
Dzień Otwarty w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
      24 kwietnia 2018 roku dyrekcja, nauczyciele i młodzież bardzo ciepło przyjęli uczniów z gimnazjów mieleckich i powiatu mieleckiego. Przybyło wielu wspaniałych młodych ludzi, którzy zwiedzili szkołę, poznali kierunki zawodów, w jakich mogą się kształcić, kiedy wybiorą mielecką „Budowlankę”.

Czytaj całość
 
Architekci i geodeci zwiedzali Warszawę Drukuj
      19-20 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas I TB i ITC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu zwiedzali Warszawę. Dwudniowy program zwiedzania był bardzo bogaty. W pierwszym dniu pobytu w stolicy kraju młodzież zwiedziła Muzeum Błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. Kolejnym punktem programu było Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie młodzież poznała historię największej akcji zbrojnej Polskiego Państwa Podziemnego w czasie II wojny światowej.
Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB na Targach w Kielcach. Drukuj
       W dniu 20 04 2018r. uczniowie klasy II Ta (technik budownictwa) pod opieką p. Elżbiety Światowiec i p. Dariusza Kopera, uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Kielc i Oleśnicy. Głównym punktem wycieczki był udział w największych w naszym regionie Targach Budowlanych DOM-OGRÓD i TY. Kieleckie targi odbyły się już po raz 25 i od dawna odgrywają aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa. Dla wystawców są skuteczną metodą promocji swoich produktów, a dla zwiedzających możliwością zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami w budownictwie.
Czytaj całość
 
Tikkurila Polska S.A w Dębicy Drukuj
      W dniu 23 kwietnia 2018r. uczniowie klasy IIc TB wraz z wychowawczynią Anną Matras - Moryl i z nauczycielką Marią Pietras zwiedzali nowoczesną firmę Tikkurila Polska S.A w Dębicy.  Dla uczniów i opiekunów zostało przeprowadzone przez przedstawicieli Firmy Tikkurila szkolenie teoretyczno-praktyczne. W części  teoretycznej wszyscy wysłuchali wykładu  na temat historii zakładu oraz zapoznali się z podstawowymi informacjami dotyczącymi farby i procesów związanych z jej produkcją i adekwatnym zastosowaniem. Mogli zapoznać się z prawidłowym doborem barw w zależności od gry światła. Dodatkowo zapoznali się z szeroką gammą produktów marki Tikkurila. Część teoretyczną przeprowadziła pani Agnieszka Gawle – przedstawiciel firmy Tikkurila.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 715