Dzisiaj jest 06.04.2020.
Jesteś w:    Start
Kartki Świąteczne Drukuj
      Uczniowie klas 1TC, 1TB i 1TCp własnoręcznie wykonali piękne kartki świąteczne. Zostaną one wysłane do uczestników projektu Erasmus+ "From Columbus to Atlantis" uczniów szkół partnerskich w Słowenii i we Włoszech.

Czytaj całość
 
Torby z recyklingu starych ubrań Drukuj
       Jak robicie zakupy? Czy korzystacie z popularnych reklamówek jednorazowych? Czy reklamówki wykorzystujecie jeden raz? Czy wiecie co jest surowcem do produkcji reklamówek ? Zachęcamy do przyglądania się swoim codziennym zwyczajom. Może czas coś zmienić i mieć realny wpływ na środowisko poprzez redukcje śmieci.

Czytaj całość
 
Zajęcia w pracowni budowlanej Drukuj
      W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu zajęcia w pracowni budowlanej stanowią integralną część kształcenia zawodowego, która w połączeniu z kształceniem teoretycznym pozwala osiągnąć przez ucznia najbardziej optymalny poziom przygotowania zawodowego.
Czytaj całość
 
Zespół Szkół Budowlanych został objęty patronatem Firmy Selena Drukuj
      28 listopada 2019 roku Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat Firmy SELENA S.A., która jest jedną z najprężniej działających firm chemii budowlanej z dwudziestopięcioletnią tradycją. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN, ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA. Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Dzięki patronatowi tak prestiżowej firmy uczniowie będą mogli pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności budowlane z zakresu zastosowań nowoczesnych rozwiązań w budownictwie.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 912