Dzisiaj jest 10.12.2019.
Jesteś w:    Start
Ubezpieczenie NW 2019/2020 Drukuj
       W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu mają możliwość ubezpieczenia się od nieszczęśliwych wypadków przez Firmę InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group. Ubezpieczenie obejmuje ochroną 24h/dobę w kraju i zagranicą. Składka roczna 50 złotych. 
Wycieczka klasowa Drukuj
      13 września uczniowie klasy 2 Tc wraz z wychowawczynią brali udział w wycieczce klasowej do Energylandi. Pomysł wyjazdu pojawił się w naszej klasie już wiosną, pod koniec poprzedniego roku szkolnego. Do realizacji planów doszło jednak dopiero teraz, gdyż w maju i czerwcu mieliśmy inne priorytety, bardziej naukowe ;) Jesteśmy bardzo zbudowani tym, że udało się nam tak sprawnie i w ekspresowym tempie zorganizować wyjazd. Profesjonalnie zadziałał nowy samorząd klasowy, który wziął na siebie cały trud przygotowania wycieczki. Z wyrozumiałością dla naszych poczynań podszedł pan dyrektor, który dał nam zgodę na wyjazd i przydzielił opiekuna pana Midurę. W Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia bawiliśmy się przednio, zjeżdżając na zjeżdżalniach o różnej trudności. Zwiedziliśmy strefę dla dzieci i też taką wymagającą stalowych nerwów. Wszystkim polecamy taką formę integracji klasowej.

 
Zawody strażackie klas mundurowych z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj

      13 września 2019 wszystkie klasy technikum budowlanego o innowacji pedagogicznej ochrona przeciwpożarowa rozegrały międzyklasowe zawody strażackie o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenia bojowe. Każda klasa wyznaczyła grupę dziewięciu zawodników, z których wyłoniła dowódcę drużyny. Grupy uczniowskie zaczęły rywalizację przy dopingu swoich kolegów i koleżanek. Każdy z członków drużyny starał się jak najszybciej i bez popełniania błędów pokonać sztafetę z przeszkodami.


Czytaj całość
 
Koncert profilaktyczny Drukuj
       W miniony poniedziałek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie profilaktycznym Grzegorza Stępnia – czynnego muzyka Oddziału Zamkniętego pt: „Złe wpływy” Czy słowem można zabić? Młodzież i nauczyciele uczestniczący w koncercie bardzo wysoko ocenili merytoryczną i estetyczną formę koncertu.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 871