Dzisiaj jest 13.10.2019.
Jesteś w:    Start
Targi edukacyjne w Samorządowym Centrum Kultury Drukuj
      24 -25 kwietnia 2019 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się Targi Edukacyjne dla trzecich klas gimnazjum i ósmych klas szkól podstawowych. Impreza, na której ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły średnie powiatu mieleckiego zgromadziły wiele młodzieży. Swoje stoisko jak co roku miał Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu. Zainteresowani uczniowie mieli możliwość porozmawiania z uczniami jak również nauczycielami ZSB. Mielecka „budowlanka” zaprezentowała zdjęcia i filmy z życia szkoły, zaopatrzyła młodzież w materiały reklamowe.
Czytaj całość
 
Ważne informacje. Drukuj
       W związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej pracowników oświaty Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że od poniedziałku (29.04.2019) wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.


 
Ważne informacje na temat strajku. Drukuj
      Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że Komitet Strajkowy i Związki Zawodowe podjęły dziś (24.04.2019r.) decyzję o kontynuacji protestu pracowników oświaty. O zawieszeniu akcji protestacyjnej zostaną Państwo natychmiast poinformowani.
Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym Rada Pedagogiczna zatwierdziła oceny końcoworoczne uczniów klas maturalnych - dopuszczając wszystkich do matury. Egzaminy maturalne odbędą się w wyznaczonych terminach.
 
Ważne informacje na temat strajku. Drukuj
 
  Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu informuje, że w dniu jutrzejszym (24.04.2019) w dalszym ciągu trwa akcja protestacyjna pracowników oświaty. Jutro po godzinie 15 zostanie podjęta przez związki zawodowe decyzja o zawieszeniu bądź kontynuacji strajku. O tej decyzji niezwłocznie zostaną państwo poinformowani. Proszę po południu sprawdzić informację w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 841