Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
Dzień trzeci we Włoszech Drukuj
      W trzeci dzień pobytu we Włoszech młodzież z Polski, Cypru, Anglii, Słowenii i Włoch zwiedziła centrum nauki w Neapolu o nazwie Citta Della Scienza. Wizytę w centrum rozpoczął trójwymiarowy pokaz w planetarium podczas którego zajrzeliśmy w głąb kosmosu. Ta niezwykła podróż spodobała się uczniom i nauczycielom ze wszystkich krajów.

Czytaj całość
 
Młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych wzięła udział w Młodzieżowym Strajku Klimatycznym Drukuj

       15 marca 2019 roku na całym świecie, a także w Polsce młodzież uczestniczyła w Międzynarodowym Strajku Klimatycznym. Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych także wzięli udział w tej szczytnej akcji. Na znak protestu, młodzież ZSB przyszła ubrana w zielone ubrania, rozdawała w tym samym kolorze wstążeczki, a także wywiesiła transparenty i plakaty propagujące ekologiczny styl życia.

Czytaj całość
 
Szkolenie BASF Drukuj
     W dniu  19.03.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie na temat ,,Nowe technologie BASF w domieszkach do betonu’’  uczniów  klasy IIIa i IIIb’ TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez Głównego Technologa Działu Domieszek do Betonów Pana Konrada Grzesiak i Dyrektora Handlowego Pana Tomasza Moskal z zakresu zastosowania produktów firmy BASF Polska Sp. z o.o.Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB we Włoszech Drukuj
     W dn. 16-23.03.2019 uczniowie naszej szkoły wyjechali do Instituto d'Instruzione Superiore w Sant Agata de Goti we Włoszech na międzynarodowe spotkanie uczestników projektu Erasmus + "From Columbus to Atlantis".
Uczniowie włoscy z klasy turystycznej oprowadzili nas po pięknym średniowieczne miasteczku. Poznaliśmy historię i ciekawostki Sant Agata de Goti w języku angielskim. Zwiedzanie zakończył niesamowity pokaz multimedialny historii odkrycia archeologicznego sprzed kilku tysiącleci.
W ramach wyjazdu w projekcie Erasmus + "From Columbus to Atlantis"  w dniu 18.03.2019 uczestnicy zwiedzali pałac królewski w Caserta. Rozmach konstrukcji i splendor wystroju komnat królewskich dynastii Burbonów zrobił niesamowite wrażenie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 822