Dzisiaj jest 13.10.2019.
Jesteś w:    Start
ITc dzień chłopaka. Drukuj
      1 października ITc obchodziła dzień chłopaka. Już o 7 rano !! zaczęliśmy świętowanie. Nie obyło się bez prezentów, które po chwili od wręczenia zostały szybko ,,ubrane”. Następnie przeszliśmy do sprawdzenia wiedzy naszych kolegów. 
Czytaj całość
 
Wycieczka dydaktyczna do zakładu "SOLBET". Drukuj
      25 września  2019  r. uczniowie kierunku technik budownictwa IV TA wzięli  udział w wycieczce dydaktycznej do Zakładu SOLBET w Budach Głogowskich. Firma ta od lat jest jednym z wiodących liderów w produkcji pustaków z betonu komórkowego.
Na początku wycieczki kierownik zakładu przedstawił uczniom historię początków firmy, oraz profilu ich działalności. Następnie wszyscy zwiedzili zakład i obserwowali proces produkcji betonu komórkowego, poczynając od składu surowca, a kończąc na pakowaniu gotowych wyrobów. 
Czytaj całość
 
Dzień Chłopaka w ZSB Drukuj
    W dniu 27 września 2019 roku uczniowie klasy II b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie obchodzili uroczyście Dzień Chłopaka. Pod opieką wychowawcy Marii Pietras wybrali się do restauracji Fratelli aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Podczas spotkania uczniowie wraz z wychowawcą zjedli pizzę i na zakończenie był czas na wspólne zdjęcia klasowe. Uczniowie w cudownym nastroju zakończyli integrację klasową, kierując podziękowania dla organizatora spotkania integracyjnego w tym szczególnym dniu pani Marii Pietras, a także dla dyrektora ZSB Stanisława Starzyka.


 
Europejski Dzień Języków Obcych Drukuj
Tradycyjnie młodzież Zespołu Szkół Budowlanych nie zawiodła przygotowując w dniu 26 września 2019 obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole. Liczne quizy językowe i konkursy cieszyły się dużą popularnością wśród uczniów. Można było odpowiadać zarówno w języku polskim, jak i niemieckim, angielskim i francuskim. Uczniowie sami przygotowali nie tylko pytania sprawdzające znajomość języka niemieckiego, ale i informacje krajoznawcze o Niemczech czy Francji. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 841