Dzisiaj jest 28.11.2020.
Jesteś w:    Start
Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 2020 Drukuj
     Odkryj swój talent to hasło tegorocznego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych przeznaczonego dla Nauczycieli i uczniów. W programie panele dyskusyjne i wykłady dotyczące kształcenia zawodowego a wśród nich debata na temat zawodów przyszłości, dwujęzyczności w szkołach zawodowych, współpracy pracodawców ze szkołami. Zapraszamy na to internetowe wydarzenie (wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych po wcześniejszej rejestracji internetowej).

 
Szkolenie dla uczniów z Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
     9 listopada 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z Gliwic przeprowadziła online szkolenie teoretyczno-praktyczne dla uczniów z klas IIb TB i IIIa TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, kształcących się w zawodach technik budownictwa i 3a’’TB: technik robót wykończeniowych w budownictwie. Kurs został przeprowadzony przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę.


Czytaj całość
 
"Szkoła do hymnu" akcja w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
     10 listopada 2020 roku  o 11.11, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości,  uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych  w Mielcu  wzięli udział  w kolejnej akcji  przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  „Szkoła do hymnu”.  Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne uczniowie razem z nauczycielami odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego za pomocą platformy edukacyjnej TEAMS , przy włączonych kamerkach. Młodzież udowodniła, że w tak trudnym czasie można uczcić Narodowe Święto Niepodległości.


Czytaj całość
 
Zaproszenie na akademię Drukuj
       Zaproszenie na akademię online z okazji Narodowego Święta Niepodległości

     Pan dyrektor Stanisław Starzyk  zaprasza nauczycieli i młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu do obejrzenia montażu słowno – muzycznego z okazji 102 – setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodleglości. Motywem przewodnim akademii są słowa: wolność – niepodległość – ojczyzna. Młodzież mimo niezwykle trudnych warunków i szalejącej pandemii covid – 19, włożyła dużo pracy, energii i zaangażowania w przygotowanie uroczystych obchodów niepodległościowych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 950