Dzisiaj jest 06.04.2020.
Jesteś w:    Start
Biała Szkoła Drukuj
     W dniach od 3 do 6 marca 2020 roku klasa III a technikum wraz z wychowawczynią Iwoną Koperą i nauczycielem WF Krzysztofem Łapą udała się do Rytra na Białą Szkołę.
        Wyjechaliśmy wczesnym rankiem we wtorek, a na miejscu byliśmy już o godzinie 11. Po przyjeździe wszyscy udali się do Domu Wczasów Dziecięcych – Pod Roztoką,  aby wybrać swoje pokoje i się rozpakować. Pokoje były bardzo przytulne i przestrzenne.

Czytaj całość
 
Wiedza Pożarnicza Drukuj
W poniedziałek  24 lutego 2020 pasjonaci pożarnictwa przystąpili do etapu szkolnego Wiedzy Pożarniczej "Młodzi zapobiegają pożarom". Uczniowie, a właściwie strażacy ochotnicy wykazali się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynków, sprzętu gaśniczego, procedur ratowania ludzi i mienia. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się :
Szymon Polak,Piotr Furdyna, Paweł Dulik,Łukasz Stala i Natalia Tabaka. Gratulujemy

 
Biała szkoła Drukuj
     Biała szkoła. Uczniowie klasy 3TA czyli "strażacka klasa mundurowa" wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Krzysztofem Łapą wzmacniają swoją kondycję jeżdżąc na nartach.

Czytaj całość
 
1 miejsce w unihokeju Drukuj
      Dnia 03.03.2020 roku w Zespole Szkół Technicznych odbywały się półfinały wojewódzkie w unihokeju chłopców. W turnieju brało udział 6 drużyn ZSB Mielec ZST Mielec 2 Lo Dębica Dębica ZSZ 1 5 Lo Stalowa Wola CEZ Stalowa Wola Zawodnicy naszej szkoły zagrali wspaniały turniej bez porażki, po którym sięgnęli po 1 miejsce i awansowali do finałów wojewódzkich w Sanoku. Gratulacje dla naszych zawodników i życzymy sukcesów w Sanoku!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 912