Dzisiaj jest 24.02.2019.
Jesteś w:    Start
Plan lekcji 2018/2019 Drukuj

Aktualny plan lekcji (od 21 stycznia 2019r). 
XLI Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej Drukuj
      W październiku 2018 r. młodzi, przyszli geodeci z całej Polski mogli zmierzyć się z zadaniami, zagadnieniami i wyzwaniami związanymi z tą trudną, ale piękną dziedziną - geodezją. Do tego przedsięwzięcia przyłączyło się sześcioro uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, którzy podjęli rywalizację, ale i współpracę miedzy sobą. Sprawdzenie ich wiedzy odbyło się na dwóch płaszczyznach: teoretycznej i praktycznej. Podsumowując wszystkie prace i zmagania, z największą wiedzą i umiejętnościami związanymi z geodezją i kartografią, oraz największą ilością uzyskanych punktów w naszej szkole, na pierwszym miejscu znalazła się uczennica, ponawiająca swój zeszłoroczny sukces Marzena Dul z klasy IVb TB. Dużą wiedzą i sporymi umiejętnościami z dziedziny geodezji wykazał się uczeń z tej samej klasy Damian Kulpa, tym samym zajmując drugie miejsce. Na podium znalazł się również uczeń młodszej klasy, IIIb TB Marcin Doroż.

Czytaj całość
 
Gala podsumowująca konkursy strażackie w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
     11 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się gala podsumowująca konkursy strażackie. Laureaci konkursu pożarniczego a także plastycznego „Strażakiem się jest a nie bywa” otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Laureatami konkursu pożarniczego zostali: Aleksandra Popiołek, Piotr Furdyna, Natalia Tabaka, Grzegorz Ulrych, Szymon Polak, Sławomir Batko, natomiast plastycznego Dawid Dźwięga, Tomasz Cichoń. Szymon Krupski Nagrody wręczył dyrektor ZSB Stanisław Starzyk.

Czytaj całość
 
Wzruszające świętowanie maturzystów Drukuj
      W grudniu 2018 roku uczniowie klasy IV TB obchodzili klasowe „mikołajki” na lodowisku w Dębicy. Wspólnie spędzali czas, integrowali się i znakomicie jeździli na łyżwach. Należy podkreślić, iż młodzież ten świąteczny okres już wielokrotnie spędzała właśnie na lodowisku razem z wychowawczynią panią Bogumiłą Starzyk.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 762