Dzisiaj jest 18.11.2017.
Jesteś w:    Start
Strażacy z II TA Zespołu Szkół Budowlanych rozwijają pasje Drukuj
      8 listopada 2017 roku uczniowei z klasy II  strażackiej obejrzeli ponadczasową komedię Moliera Skąpiec w teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Sztuka miała być wprowadzeniem w klimat epoki oświeceniowej. Skąpiec, znana klasyczna komedia w której przeplata się kult pieniądza miłość, kłamstwo i intryga.

Czytaj całość
 
Przyszli architekci z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu poznają różne dziedziny sztuk Drukuj
      25 października 2017 roku uczniowie klasy I i II architektonicznej z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu obejrzeli spektakl Chory z urojenia na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W roli głównej wystąpił znakomity polski aktor Andrzej Grabowski. Klasyczna sztuka Moliera ze znakomitą kreacją wybitnego artysty wywarła na młodzieży ogromne wrażenie.

Czytaj całość
 
Uczennica Zespołu Szkół Budowlanych w finale ogólnopolskiego konkursu historyczno - polonistycznego Drukuj
      Sabina Noga, uczennica mieleckiej budowlanki, awansowała do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Karczmarskim – Limeryki o narodach. Sukces tegorocznej maturzystki jest tym większy, że przygotowana przez nią praca wygrała eliminacje krajowe. Co więcej, Sabina została jedyną reprezentantką nie tylko regionu, lecz także całego Podkarpacia.

Czytaj całość
 
MISEVI doceniło naszą pomoc w projekt M3 Drukuj
      Wieczorem 21 października w Krakowie odbyła się uroczysta gala Stowarzyszenia MISEVI Polska, podczas której młodzi misjonarze opowiadali o radościach i trudach swojej tegorocznej pracy. Przybyli do Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy zapoznali się z działaniami, które studenci podejmowali w Afryce oraz na Ukrainie i Madagaskarze. A były one bardzo rozmaite - od prowadzenia ochronki dla dzieci, poprzez tworzenie biblioteki, po organizację profesjonalnej pomocy medycznej.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 605