Dzisiaj jest 23.07.2019.
Jesteś w:    Start
12 Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Drukuj
     Nasza szkoła gościła w dniu 11.03.2019  uczniów szkół średnich Powiatu Mielec i Tarnobrzeg na 12 Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla Klas Drugich. Tegoroczny Konkurs dotyczył tematu "PFLICHTEN" czyli "Obowiązki domowe" . Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności językowych. Pierwsze miejsce w grupie technikum zajęła Anna Sudoł, ZSB kl 2TC drugie Paweł  Mysłek, ZSB  kl 2TB oraz Gruszecki Krystian z ZST.
Serdecznie gratulujemy!

W grupie licea ogólnokształcące najlepszymi okazali się uczniowie: Kulawiec MArtyna 2LO. Sowa Paula, 2 LO i Kołodziej Monika 1 LO
Czytaj całość
 
Konkurs o Austrii Drukuj
     Trzy uczennice klasy 3TC: Andżelika Mazur, Marcelina Domoń i Izabela Duszkiewicz reprezentowały naszą szkołę na rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Austrii TURBOLANDESKUNDE, który odbył się 8 marca 2019 w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.
 
Obchody Dnia Kobiet w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
       8 marca 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich koleżanek jak również pań profesor niespodziankę. Chłopcy rozdawali wszystkim słodycze. W każdej klasie płeć męska prześcigała się w pomysłach, aby uczynić swoim koleżankom ten szczególny dzień wyjątkowym. Jedni kupowali kwiaty inni słodycze, a jeszcze inni zamówili pizzę. Uczniowie obdarowywali kwiatami także panie profesor. Dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, wicedyrektor Adam Snopkowski, a także panowie profesorowie pamiętali o wszystkich paniach i obdarowali je pięknymi różami. Dzień Kobiet w ZSB był niezwykle wyjątkowy i świąteczny dzięki wspaniałym, szarmanckim Panom.

 
Młodzież wzięła udział w biegu Tropem Wilczym Drukuj
       3 marca 2019 roku z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych odbył się bieg „Tropem Wilczym”. Dystans biegu liczy 1963 metry, w celu upamiętnienia roku stracenia Józefa Franczaka pseudonim Lalek. W biegu wzięło udział 160 biegaczy. Nie mogło zabraknąć także przedstawicieli z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Aż dziesięciu uczniów wystartowało w zawodach. Pierwsze miejsce zajął reprezentant mieleckiej ZSB Paweł Dulik. Nie tylko młodzież z ZSB uczestniczyła w tej niecodziennej akcji. Obecni byli także nauczyciele na czele z dyrektorem Zespołu Szkół Budowlanych Stanislawem Starzykiem. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale i koszulki.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 55 z 819