Dzisiaj jest 26.01.2021.
Jesteś w:    Start
Najzdolniejsi maturzyści nagrodzeni w czasie plebiscytu "Komputer dla najlepszego". Drukuj
      Młodzi, zdolni, z osiągnięciami i perspektywami na przyszłość – najzdolniejsi maturzyści ze szkół ponadpodstawowych z powiatu mieleckiego zostali nagrodzeni w ramach tradycyjnego plebiscytu „Komputer dla najlepszego”. Konkurs, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Mielcu odbył się już po raz dwudziesty.

Czytaj całość
 
Pamiętamy ! rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Drukuj
    1 sierpnia 2020 roku  uczczono 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.  Miejscem uczczenia pamięci poległych i zamordowanych uczestników powstania tradycyjnie był Pomnik Żołnierzy Armii Krajowej przy ul. Sienkiewicza w Mielcu. Punktualnie o godz. 17:00, czyli w momencie wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 r. - w wielu miastach Polski, także w Mielcu, zawyły syreny. Tuż po tym zgromadzeni przed Pomnikiem Armii Krajowej odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Tradycyjnie złożono też wiązanki. Jak co roku nie zabrakło przedstawicieli z Zespołu Szkół Budowlanych. Szkołę reprezentował dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, obecni byli także nauczyciele i młodzież.

 
Zapraszamy ósmoklasistów Drukuj
 
4 VII, Rzeszów- II etap Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej Drukuj
      Trójka uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu w raz z opiekunem z panem Krzysztofem Radłowskim 4 lipca,  wyjechało  na zmagania w XLII Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej na etapie ogólnopolskim do Rzeszowa. Mielecka budowlanka była reprezentowana przez Marcina Szczepanka, Bartłomieja Krukurkę i Marcina Doroża. Uczniowie podjęli ciężką i zawziętą rywalizację. Ich wiedza była dogłębnie sprawdzona przez zadania testowe, tekstowe. W tym roku ze względu na pandemię nie było zadań praktycznych, a prace uczniów będą ocenione w Warszawie.  Z niecierpliwością czekamy na wyniki rywalizacji.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 55 z 968