Dzisiaj jest 19.01.2018.

Imieniny

19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Jesteś w:    Start
Dzień Języka Niemieckiego Drukuj

Dzień Języka Niemieckiego w powiecie mieleckim

Jak ważna jest dzisiaj  znajomość języków obcych, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Dlaczego warto się uczyć właśnie języka niemieckiego?

Czytaj całość
 
Konkurs ortograficzny Drukuj

           Przyswojenie zasad pisowni obowiązujących w danym kraju nastręcza zawsze wiele trudności, a jednak jest niezbędne dla opanowania każdego obcego języka. Możliwość sprawdzenia, a zwłaszcza potwierdzenia, zdobytych umiejętności daje uczącym się pewność i uczucie satysfakcji

 

Czytaj całość
 
Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Drukuj

            Tradycyjnie z nadejściem wiosny zamiast na wagary uczniowie ZSB spotkali się na sali MOSIR-u, aby zmieżyć się w turnieju halowym. Najlepsza drużyna zagra z drużyną nauczycieli. W tym roku najlepsi byli uczniowie I LP, którzy pokonali wszystkich, lecznie nie udało im się wygrać z drużyną nauczycieli. Mimo to gratulujemy.

 

 
Konkurs Baśniowy Drukuj

            17 marca 2009 w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu w języku polskim "Bracia Grimm i opisany przez nich świat baśni" . Do etapu pisemnego zgłosiło się 21 osób, uczniów klasy 1a, 2a  Technikum Budowlanego. Należało odpowiedzieć na szczegółowe pytania ze znajomości życiorysu braci, ich dorobku naukowego i literackiego  oraz treści wybranych baśni.

 

 

 
««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 571 - 575 z 617