Dzisiaj jest 19.06.2018.
Jesteś w:    Start
- ROK SZKOLNY 2009/2010 Drukuj

 

      15 czerwca Zespół Szkół Budowlanych zajął I miejsce w Turniej Piłki Nożnej" Powitanie lata" o puchar Prezesa UKS "START" przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu. Drużyna w składzie: Dereń Janusz, Kochanik Konrad, Kłos Maciej, Chlost Marcin, Betka Damian, Magda Adrian, Mieszkowicz Marek, Ziętek Marcin pokonała w sportowej rywalizacji pozostałe drużyny.
       
       
       
      
      
      
      

III miejsce w Finale Powiatowym

1 miejsce w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1500 i awans do finału rejonowego.

2 miejsce w Finale Rejonowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.

100 m

11 miejsce (Kochanik Konrad)
15 miejsce (Małodziński Mateusz)

400 m                                            

2 miejsce (Żądło Jacek)
5 miejcse (Kuc Tomasz)
27 miejsce (Fryc Patryk)
 
1500 m

4 miejsce (Motyl Damian)
11 miejsce (Ptak Daniel)
27 miejsce (Morawski Grzegorz)

Skok w dal

15 miejsce (Magda Adrian)
26 miejsce (Pawłowski Waldemar)
 

 
Lekcja inna niż wszystkie Drukuj
            Dnia 27.04.2010 r. na obiektach MOSiR, gdzie nasi uczniowie odbywają praktykę przeprowadzona została lekcja otwarta. Lekcja miała formę egzaminu zawodowego, była obserwowana przez Dyrekcję i nauczycieli przedmiotów zawodowych. Technolodzy  robót wykończeniowych (uczniowie kl. Ia) pod okiem mgr Lucjana Gołębiowskiego wykonywali na przygotowanych stanowiskach różne zadania egzaminacyjne: układali płytki, parkiet i panele podłogowe. „Gwoździem programu” było tapetowanie, w tym przypadku zaprezentowano technologiczną kolejność robót z zastosowaniem różnych rodzajów tapet.
 
 
 
   
 
 
 
Projekt "Przyszłość Ziemi w naszych rękach" Drukuj
           Środowisko naturalne to wspólne dobro. W Zespole Szkół Budowlanych podjęto działania zmierzające do podniesienia świadomości uczniów na temat przyczyn i skutków zanieczyszczeń i sposobów ograniczania ich niekorzystnego wpływu na Ziemię.
Projekt „Przyszłość Ziemi w naszych rękach” jest przedsięwzięciem obejmującym cykl prezentacji na temat zanieczyszczeń powłok Ziemi. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie opracowywali i przedstawiali na forum zagadnienia związane z zanieczyszczeniami atmosfery. W roku szkolnym 2009/2010 młodzież Zespołu Szkół Budowlanych przygotowała, pracując metodą projektu, prezentację dotyczącą źródeł, podziału, sposobu wykorzystania i zmniejszania szkodliwego wpływu odpadów na środowisko naturalne.
Czytaj całość
 
Szkolny Konkurs Ortograficzny - Dyktando 2010 Drukuj
           W kwietniu 2010 roku odbyły się eliminacje do Szkolnego Konkursu Ortograficznego – Dyktando 2010. Wielu uczniów z Technikum Budowlanego, Liceum Profilowanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej zmagało się z bardzo trudnym tekstem, nasyconym licznymi pułapkami językowymi. Do drugiego etapu zakwalifikowało się ośmiu uczniów: Dominik Szeblez I BTB, Katarzyna Kusek II LP, Okulski Maciej IIIA TB, Klaudia Dziekan IIIA TB, Paweł Babula IIIa TB, Artur Drożdż IIA ZSZ, Dariusz Chudzik IIA ZSZ, Konrad Jarosz IB ZSZ.
 

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 611 - 615 z 689