Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Dzień Edukacji Narodowej w ZSB Drukuj
          13 października 2011 roku w Zespole Szkół Budowlanych uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich nauczycieli niespodziankę. Młodzież wręczała ciasta ozdobione kolorowymi kwiatuszkami. Przedstawiciele wszystkich klas złożyli życzenia i obdarowywała swoich wychowawców kwiatami. O tym uroczystym dniu pamiętał także Pan Józef Kowal, który bardzo ceni Zespół Szkół Budowlanych za edukację wspaniałej młodzieży, wykazującej się profesjonalnym podejściem do zajęć praktycznych. Właściciel firmy TERMOBUD ufundował piękny, słodki upominek.


Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie nas pozbawić".
W podziękowaniu, za trudną prace
i wskazanie właściwej drogi
życzymy dużo wytrwałości,
sukcesów zawodowych
jak również uśmiechu każdego dnia...Uczniowie ZSB

 
- TO MY numer 1/2011 Drukuj


Aby wyświetlić pełen ekran naciśnij klawisz F11

 
Kliknij !!!
 
W Turcji Drukuj

            W dniach 28.09.-2.10. 2011rzedstawiciele ZSB udali się na kolejne spotkanie robocze do Sereflikocichar, siedziby szkoły partnerskiej w Turcji. Omówiono tam dalszą realizację działań projektowych. Zwiedzono szkołę Anadolu Lisesi , zawarto znajomości z uczniami i nauczycielami szkoły i zaplanowano dalszą współpracę. Uczniowie naszej szkoły będą prowadzić wspólnie rówieśnikami w Turcji  gazetkę internetową w języku niemieckim na różne tematy dnia codziennego.

 

Czytaj całość
 
Dzień Chłopaka w ZSB Drukuj

30 września 2011 roku cała męska społeczność Zespołu Szkół Budowlanych uroczyście obchodziła Dzień Chłopaka. Już od rana wszyscy mężczyźni nie byli w tym dniu odpytywani. Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego częstowały chłopców smacznymi ciasteczkami. Najhuczniej świętowała społeczność męska z klas, w których są dziewczyny, ponieważ zadbały one o swoich kolegów i kupiły różne prezenty. Ogromną niespodziankę przygotowały uczennice z klasy Ib TB, które nie tylko kupiły prezenty dla swoich klasowych kolegów, ale także częstowały wszystkich chłopaków z całej szkoły słodyczami.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 611 - 615 z 745