Dzisiaj jest 26.09.2018.
Jesteś w:    Start
Spotkanie z dietetyczką Drukuj
       Spotkanie z dietetyczką W ramach programu Comenius „schlank und fit” odbyło się spotkanie młodzieży z dietetyczką Dietetyczka p. Janina Zagraba wygłosiła prelekcję na temat zasad zdrowego odżywiania. Uczestniczyły w niej klasy: 1Ta, 2 TA, 3TA i 3TB wraz z opiekunami p. Elżbietą Światowiec, p. Aliną Dziurgot i p. Beatą Węgrzyn- Kilian. Na podstawie piramidy zdrowia dietetyczka opowiedziała o wartości spożywanych przez nas produktów spożywczych. Zwróciła uwagę na podstawowe składniki pokarmowe, czyli białko, tłuszcz i węglowodany. Podała informacje, jakie funkcje one spełniają w prawidłowym życiu człowieka. Poinformowała, jakie wartości kaloryczne prezentują poszczególne produkty. Dowiedzieliśmy się, co jest przyczyną niektórych chorób cywilizacyjnych oraz jakie choroby powstają na tle niewłaściwego odżywiania. Poznaliśmy również "Dekalog żywienia". Spotkanie przebiegało w bardzo dynamiczny sposób. Na zakończenie uczniowie wręczyli gościowi kwiaty.

Czytaj całość
 
II Turniej Halowy Drukuj

II TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTY POWIATU MIELECKIEGO

         4 stycznia 2011 na hali sportowej MOSiR odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mielckiego. Do rozgrywek sportowych przystąpili reprezentaci 10 szkół ponadgimnazjalnych: Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkól Technicznych, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół im. Janusza Groszkowskiego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu, Zespołu Szkół w Przecławiu. Drużyny poszczególnych placówek oświatowych rozegrały mecze eliminacyjne w dwóch grupach.

Czytaj całość
 
- TO MY numer 2/2010 Drukuj


  Aby wyświetlić pełen ekran naciśnij klawisz F11

 
Kliknij !!!
 
Najlepszy uczeń ZSB Drukuj
            Uczeń klasy IIA TB Adrian Bryk otrzymał stypendium Rady Ministrów za wyniki edukacyjne w roku szkolnym 2009/2010, gdzie średnia jego ocen wyniosła 5,0. 17 grudnia br. odbyło się uroczyste wręczenie stypendium przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Uczeń udał się do Rzeszowa na tę podniosłą uroczystość pod opieką Dyrektora ZSB Stanisława Starzyka. Adrian Bryk nie tylko osiąga świetne wyniki w nauce, ale także uczestniczy w życiu społecznym szkoły.
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 611 - 615 z 709