Dzisiaj jest 26.09.2018.
Jesteś w:    Start
Projekt szkoleniowy firmy Kisan Drukuj

               Dnia 4.03.2010  w naszej budowlance  odbyło się  kolejne szkolenie dla uczniów , szczególnie dla Techników sanitarnych prowadzone przez przedstawicieli przedsiebiorstw z branży budowlanej, tym razem był to projektant  firmy Kisan.


Czytaj całość
 
Konkurs z j. niemieckiego klas II Drukuj

Laureatami konkursu języka niemieckiego dla klas drugich w ZSB zostali:

 <span>Klaudia Gurda</span>  

 <span>Dawid Zboch</span>  

 <span>Robert  Bis</span>  

          Już po raz ósmy w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu zorganizowany jest konkurs z języka niemieckiego przybliżający uczniom klas drugich formę matury, tzw. mała matura. W tym roku po raz czwarty przeprowadzony zostanie na szczeblu powiatowym dla wszystkich uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem jest powstałe w listopadzie 2006 Mieleckie Koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (PSNJN). W tym roku Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz, europoseł Tomasz Poręba, senator RP Władysław Ortyl i poseł na Sejm RP Leszek Deptuła.

Czytaj całość
 
Konkurs ortograficzny z języka niemieckiego klas I Drukuj
             Coroczny konkurs ortograficzny z języka niemieckiego dla klas pierwszych odbył się w dniu 8.02.2010. Laureatami zostali uczniowie klasy IA Technikum Budowlanego:
                                                                    

 Miejsce 1 - Adrian Bryk

 Miejsce 2 - Adrian  Skoczylas  

 Miejsce 3 - Sebastian Myjak  

Czytaj całość
 
Krystian Kulig finalistą XIII Olimpiady Wiedzy o Uni Europejskiej Drukuj
           30 stycznia 2010 roku w Rzeszowie odbyły się zawody okręgowe XIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. W Olimpiadzie udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły, laureatów etapu szkolnego tejże olimpiady Frelas Artur uczeń klasy IV B i Kulig Krystian uczeń klasy I A Technikum nr 2. Krystian Kulig został finalistą wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Gratulujemy !
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 641 - 645 z 709