Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Konkurs religijny Drukuj

Konkurs religijny w Zespole Szkół Budowlanych

„Z Ewangelią św. Łukasza przez życie”

 

22 lutego br. Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu postanowili sprawdzić swoją wiedzę z Ewangelii św. Łukasza. W konkursie wzięły udział cztery drużyny, z klas I, II, III, technikum i I Liceum Profilowanego. Celem tego przedsięwzięcia było motywowanie do pogłębiania wiedzy i rozwijania postaw religijnych młodego pokolenia.

 

Czytaj całość
 
- TO MY numer 3/2011 - Wydanie specjalne Drukuj


Aby wyświetlić pełen ekran naciśnij klawisz F11
Kliknij !!!
 

 
Walentynkowy konkurs w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
         14 lutego br. w Zespole Szkól Budowlanych w Mielcu został zorganizowany Walentynkowy Konkurs Ortograficzny. Z trudnymi zadaniami zmagało się sześciu finalistów z różnych klas. Uczniowie musieli wykazać się znajomością adaptacji filmowych, cytatów z najwybitniejszych utworów romantycznych, nie lada trudnością okazała się konkurencja, w której należało odgadnąć tytuł piosenki i wykonawcę, a także poprawnie zapisać każdy wyraz, ogromną rolę odegrał także talent pisarski wykonawców, którzy musieli ułożyć jak najładniejsze życzenia walentynkowe.

Czytaj całość
 
Aktywne spędzanie wolnego czasu - realizacja projektu Comenius - Schlank und fit Drukuj
          Po całym tygodniu nauki, wszyscy czekamy na weekend , chcemy odpocząć od obowiązków, odejść od komputera, coś zrobić dla swojej kondycji  i spędzić miło czas z przyjaciółmi.
Ale jak…..?
Jak interesująco, i aktywnie  spędzić zimowe soboty ?

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 641 - 645 z 745