Dzisiaj jest 19.03.2019.
Jesteś w:    Start
Maturzyści na Jasnej Górze Drukuj
             Koniec edukacji w szkole ponadgimnazjalnej to koniec pewnego etapu życia młodego człowieka i czas ważnych decyzji na przyszłość. Prosić o dobre wybory i opatrzność na czas egzaminów maturzyści udali się na Jasną Górę. 11 kwietnia 2011 r. pielgrzymowali uczniowie klasy IVb Technikum nr 2 i III Liceum Profilowanego z wychowawczyniami panią Joanną Balcerzak i panią Moniką Sosińską oraz katechetą księdzem Pawłem Laską. Klasa IVa Technikum nr 2 z wychowawczynią panią Agatą Robak i księdzem Stanisławem Kłysiem taką pielgrzymkę odbyli tydzień wcześniej.


Czytaj całość
 
Nauczyciele Budowlanki w Bawarii Drukuj
           W dniach 16 – 20 marca 2011 roku, w mieście Aichach położonym w Bawarii, odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Comenius – Schlank und fit”. Uczestniczyły w nim delegacje szkół z: Zespół Szkół Budowlanych Mielec, Polska , Wittelsbacher-Realschule , Aichach , Niemcy, Escola Basica 2, 3 D.Antonio da Costa, Almada, Portugalia i  Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi, Ankara, Turcja. Organizatorem spotkania była niemiecka szkoła Wiittelsbachler Realschule, a jej dyrektor – Detlef Kratze – pełnił funkcję koordynatora spotkania. Zespół Szkół Budowlanych reprezentowały: koordynator projektu Alina Dziurgot (nauczycielka języka niemieckiego) i Agata Robak (nauczycielka  matematyki).


Czytaj całość
 
Konkurs geograficzny po angielsku Drukuj
Paweł Sapała zajął III m-ce w KONKURSIE GEOGRAFICZNYM PO ANGIELSKU

       KONKURS GEOGRAFICZNY PO ANGIELSKU „Kraje Wspólnoty Narodów” w bieżącym roku szkolnym dotyczył wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Został przeprowadzony na dwóch poziomach, pierwszy etap- szkolny odbył się 15 lutego 2011 roku. W tym etapie konkursu wzięło udział 24 uczniów z klas: Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb i IVb Technikum nr 2.

 
Czytaj całość
 
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
Budowlana rywalizacja Olimpijska.
Corocznie najlepsi uczniowie klas Technikum i Zasadniczej Szkoły  zawodowej z mieleckiej budowlanki wzięli udział w okręgowym  etapie zawodowych olimpiad.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych jest prestiżowym konkursem, w  których laureaci  etapu centralnego walczą  o indeksy  na najlepszych uczelniach technicznych. Zawody etapu okręgowego odbyły się w Rzeszowie, w których brali udział uczniowie ze wszystkich Szkół Budowlanych Podkarpacia min Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Jarosławia, Sanoka i oczywiście Mielca.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 661 - 665 z 776