Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drukuj
            W dniach 30.09.2010 - 02.10.2010 po raz kolejny odbyły się mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej młodzieży szkół kształcących się w zawodach budowlanych. W tym roku gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Nr 2 z Chęcin.
 
Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB o zdrowym odżywianiu Drukuj

29 września br. uczniowie z klas IIa TB oraz III b TB  Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, wzięli udział w dwudniowej wycieczce, w ramach projektu Commenius Szczupli i w dobrej kondycji – odżywianie się w trzech krajach”. Głównym celem wyjazdu było zapoznanie się ze zdrowym odżywianiem, opartym na naturalnych produktach. Podróż rozpoczęła się od zwiedzania kamiennego miasta w Ciężkowicach.

                                        

 

Czytaj całość
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 Drukuj

           1 września 2010 roku w  naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011.  Na Auli ZST zgromadziło się Grono Pedagogiczne oraz młodzież ZSB. Wszyscy zgromadzeni zostali  powitani przez Pana Dyrektora Stanisława Starzyka, który szczególnie ciepło zwrócił się do uczniów klas pierwszych,  życząc im wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i jak najlepszych wyników w nauce. Starsza młodzież naszej szkoły pod opieką pań profesor Grażyny Paduch, Iwony Kopery i Agaty Robak ora Moniki Sosińskiej przygotowała montaż słowno – muzyczny. Po części oficjalnej młodzież ZSB udała się na spotkanie z wychowawcami.

 
Pożegnanie Drukuj
Ostatnie pożegnanie Pana Kapitana Tadeusza Orłowskiego

          W lipcu bieżącego roku zmarł Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Koło w Mielcu Pan Tadeusz Orłowski, który wiele lat był związany z Zespołem Szkół Budowlanych. Kiedy w1997 roku szkoła otrzymała imię Żołnierzy Armii Krajowej, pułkownik Tadeusz Orłowski stał się honorowym członkiem społeczności szkolnej, uczestniczył w akademiach z okazji święta patrona szkoły, a także opowiadał młodzieży o swoich wojennych przeżyciach i bolesnej polskiej historii. Ogromna charyzma Pana Tadeusza Orłowskiego powodowała, że uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali wygłaszanych przez niego słów.
Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 661 - 665 z 745