Dzisiaj jest 16.01.2019.
Jesteś w:    Start
Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 Drukuj
           25 czerwca 2010 roku odbyło się na Auli ZST uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Budowlanych. Dyrektor Stanisław Starzyk wygłosił przemówienie, w którym podziękował uczniom i nauczycielom za rok wytężonej pracy. Następnie zostali wynagrodzeni uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, w tym roku szkolnym aż siedem osób uzyskało średnią ocen ponad 4,75. Najlepszym uczniem szkoły okazał się Adrian Bryk z klasy IA TB, który na „świadectwie z paskiem” miał średnią ocen 5,0 i został nominowany do Stypendium Rady Ministrów. Nagrody otrzymali także uczniowie, których średnia ocen wynosiła 4,0 i więcej. Wyróżniono także osoby, które intensywnie pracowały w kołach zainteresowań. Dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy z wielkim zaangażowaniem pomagali ludziom dotkniętym powodzią. Na zakończenie uroczystości Samorząd Uczniowski pod opieką nauczycielek Moniki Sosińskiej i Agaty Robak przygotował przedstawienie. Po uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2009/2010 młodzież otrzymała z rąk wychowawców świadectwa. 
 
 
- ROK SZKOLNY 2009/2010 Drukuj

 

      15 czerwca Zespół Szkół Budowlanych zajął I miejsce w Turniej Piłki Nożnej" Powitanie lata" o puchar Prezesa UKS "START" przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu. Drużyna w składzie: Dereń Janusz, Kochanik Konrad, Kłos Maciej, Chlost Marcin, Betka Damian, Magda Adrian, Mieszkowicz Marek, Ziętek Marcin pokonała w sportowej rywalizacji pozostałe drużyny.
       
       
       
      
      
      
      

III miejsce w Finale Powiatowym

1 miejsce w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1500 i awans do finału rejonowego.

2 miejsce w Finale Rejonowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.

100 m

11 miejsce (Kochanik Konrad)
15 miejsce (Małodziński Mateusz)

400 m                                            

2 miejsce (Żądło Jacek)
5 miejcse (Kuc Tomasz)
27 miejsce (Fryc Patryk)
 
1500 m

4 miejsce (Motyl Damian)
11 miejsce (Ptak Daniel)
27 miejsce (Morawski Grzegorz)

Skok w dal

15 miejsce (Magda Adrian)
26 miejsce (Pawłowski Waldemar)
 

 
Lekcja inna niż wszystkie Drukuj
            Dnia 27.04.2010 r. na obiektach MOSiR, gdzie nasi uczniowie odbywają praktykę przeprowadzona została lekcja otwarta. Lekcja miała formę egzaminu zawodowego, była obserwowana przez Dyrekcję i nauczycieli przedmiotów zawodowych. Technolodzy  robót wykończeniowych (uczniowie kl. Ia) pod okiem mgr Lucjana Gołębiowskiego wykonywali na przygotowanych stanowiskach różne zadania egzaminacyjne: układali płytki, parkiet i panele podłogowe. „Gwoździem programu” było tapetowanie, w tym przypadku zaprezentowano technologiczną kolejność robót z zastosowaniem różnych rodzajów tapet.
 
 
 
   
 
 
 
Projekt "Przyszłość Ziemi w naszych rękach" Drukuj
           Środowisko naturalne to wspólne dobro. W Zespole Szkół Budowlanych podjęto działania zmierzające do podniesienia świadomości uczniów na temat przyczyn i skutków zanieczyszczeń i sposobów ograniczania ich niekorzystnego wpływu na Ziemię.
Projekt „Przyszłość Ziemi w naszych rękach” jest przedsięwzięciem obejmującym cykl prezentacji na temat zanieczyszczeń powłok Ziemi. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie opracowywali i przedstawiali na forum zagadnienia związane z zanieczyszczeniami atmosfery. W roku szkolnym 2009/2010 młodzież Zespołu Szkół Budowlanych przygotowała, pracując metodą projektu, prezentację dotyczącą źródeł, podziału, sposobu wykorzystania i zmniejszania szkodliwego wpływu odpadów na środowisko naturalne.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 676 - 680 z 755