Dzisiaj jest 16.01.2019.
Jesteś w:    Start
Konkurs ortograficzny z j. niemieckiego Drukuj
            Uczeń klasy I TA, Adrian Bryk, został mistrzem ortografii języka niemieckiego w powiecie mieleckim. 17. marca 2010 roku - w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Technicznych spotkali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół w Radomyślu i Zespołu Szkół Technicznych. Konkurs ortograficzny z języka niemieckiego dla klas pierwszych szkół powiatu mieleckiego (etap międzyszkolny) jest przeprowadzany w okresie poprzedzającym Dzień Języka Niemieckiego organizowany od kilku lat przez mieleckie koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Czytaj całość
 
Projekt szkoleniowy firmy Kisan Drukuj

               Dnia 4.03.2010  w naszej budowlance  odbyło się  kolejne szkolenie dla uczniów , szczególnie dla Techników sanitarnych prowadzone przez przedstawicieli przedsiebiorstw z branży budowlanej, tym razem był to projektant  firmy Kisan.


Czytaj całość
 
Konkurs z j. niemieckiego klas II Drukuj

Laureatami konkursu języka niemieckiego dla klas drugich w ZSB zostali:

 <span>Klaudia Gurda</span>  

 <span>Dawid Zboch</span>  

 <span>Robert  Bis</span>  

          Już po raz ósmy w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu zorganizowany jest konkurs z języka niemieckiego przybliżający uczniom klas drugich formę matury, tzw. mała matura. W tym roku po raz czwarty przeprowadzony zostanie na szczeblu powiatowym dla wszystkich uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem jest powstałe w listopadzie 2006 Mieleckie Koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (PSNJN). W tym roku Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz, europoseł Tomasz Poręba, senator RP Władysław Ortyl i poseł na Sejm RP Leszek Deptuła.

Czytaj całość
 
Konkurs ortograficzny z języka niemieckiego klas I Drukuj
             Coroczny konkurs ortograficzny z języka niemieckiego dla klas pierwszych odbył się w dniu 8.02.2010. Laureatami zostali uczniowie klasy IA Technikum Budowlanego:
                                                                    

 Miejsce 1 - Adrian Bryk

 Miejsce 2 - Adrian  Skoczylas  

 Miejsce 3 - Sebastian Myjak  

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 686 - 690 z 755