Dzisiaj jest 23.05.2019.
Jesteś w:    Start
Beatyfikacja Jana Pawła II Drukuj

Dnia 29.04.2011 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się akademia z okazji niedzielnej beatyfikacji Jana Pawła II, „Miłość mi wszystko wyjaśniła”. Młodzież pod opieką Magdaleny Chmielowskiej – Cięciwy  i Iwony Kopery przygotowała montaż słowno – muzyczny przybliżający postać Jana Pawła II.
Czytaj całość
 
Maturzyści opuszczają mury ZSB Drukuj
      29 kwietnia 2011 odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych w Zespole Szkół Budowlanych. Samorząd Uczniowski po opieką nauczycielek Moniki Sosińskiej i Agaty Robak przygotował wspomnieniową akademię.
Czytaj całość
 
XXIV edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
      XXIV edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Etap szkolny - przeprowadzony 14 grudnia 2010r w naszej szkole wśród uczniów klas III i IV technikum, wyłoniono najlepszych, którzy zostali zgłoszeni do udziału w zawodach okręgowych:
 Szczepan Pogoda - klasa III Ta
Damian Pyrc - klasa III Tb
Klaudia Dziekan - klasa IV Ta
Kamil Dydo - klasa IV Ta
Maciej Okulski - klasa IV Ta
Piotr Ryba - klasa IV TB
     Etap okręgowy - przeprowadzono 5 marca 2011 r w Rzeszowie, wzięło w nim udział 74 uczniów z 19 szkól zgłoszonych w naszym okręgu. Nasz uczeń Szczepan Pogoda z klasy III Ta w klasyfikacji w kolejności uzyskanych punktów zajął IV miejsce i został zakwalifikowany na etap centralny. Dzięki punktom zdobytym przez uczniów naszej szkoły zajęliśmy również IV miejsce wśród startujących szkół.
    Etap centralny - odbył się między 14 - 16 kwietnia 2011r w Augustowie, w zawodach wzięło udział 87 uczniów z 53 szkół budowlanych z całej Polski. Nasz uczeń - Szczepan Pogoda uzyskał tytuł laureata, co zwalnia go z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwlifikacje zawodowe oraz zapewnia mu wstęp na wyższe uczelnie budowlane w pierwszej kolejności.


 
Ankieta na temat stylu życia Drukuj
            W ramach międzynarodowego projektu szkół Comenius „Schank und fit” przeprowadzono ankietę w języku niemieckim i angielskim na temat stylu życia wśród  uczniów szkół partnerskich:
            Wittelsbacher-Realschule, Aichach, (Niemcy)
            Sereflikochisar Anatolian High School Sereflikochisar (Turcja)
            Escola Básica 2, 3D. António da Costa, Almada (Portugalia)
            Zespół Szkół Budowlanych, Mielec (Polska)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 686 - 690 z 806