Dzisiaj jest 12.11.2018.

Imieniny

12 Listopada 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witołd
Do końca roku zostało 50 dni.
Jesteś w:    Start
Powiatowy konkurs języka niemieckiego Drukuj

W naszej szkole odbył się 7.03.2008 drugi, powiatowy etap  konkursu języka niemieckiego :"Sport- sposobem spedzania wolnego czasu". Zakwalifikowanych zostało do niego 30 osób, po trzech laureatów etapu pierwszego z wszystkich dziesięciu szkół powiatu. Gościliśmy następujące szkoły:
1 kategoria -I LO, II LO, III LO, V LO, i LO w Radomyślu
2 kategoria - Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół im. Groszkowskiego, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rzemieniu.

Laureaci w grupie licea profilowane i technika:
I miejsce – otrzymała Marzena Bachoń -  Zespół Szkół Ekonomicznych
II miejsce - otrzymała Katarzyna Rżany - Zespół Szkół Ekonomicznych
III miejsce - otrzymała Ewelina Cygan  - Zespół Szkół Budowlanych - gratulacje!
IV miejsce
otrzymał Mariusz Dziubek - Zespół Szkół Budowlanych - gratulacje!


  

 Wręczenie nagród przez Starostę Powiatu Mieleckiego odbędzie się w kwietniu, podczas Dnia Języka Niemieckiego, zorganizowanego w ZSB.
Dziękujemy sponsorom konkursu: firmom Kirchhoff Polska i Remog Polska za pomoc finansową w zorganizowaniu konkursu.

Czytaj całość
 
Sportowy konkurs języka niemieckiego Drukuj
    Już po raz szósty w Zespole Szkół  Budowlanych w Mielcu zorganizowany jest konkurs z języka niemieckiego przybliżający uczniom klas drugich formę matury, tzw. małą maturę. W tym roku po raz drugi przeprowadzony został na szczeblu powiatowym dla wszystkich uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych. Organizatorem jest powstałe w listopadzie 2006 Mieleckie Koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.

     W tym roku Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego.
Czytaj całość
 
BookCrossing Drukuj
BookCrossing- uwolnij książki!
 
    Bookcrossing  idea nieodpłatnego przekazywania książek najczęściej poprzez zostawianie ich w specjalnie oznaczonych miejscach, by ktoś mógł je zabrać, przeczytać i znów zostawić w tym samym lub innym wyznaczonym do tego miejscu.
Czytaj całość
 
Cekol Drukuj

Cekol

   

    W dniu 6.12.2007 uczniowie klas Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w prezentacji produktów firmy Cekol, oraz sposobów ich zastosowania.

 

    Firma Cekol zajmuje się produkcją suchych mieszanek zapraw. C-45 to gładź szpachlowa, którą firma Cekol uważa za swój hit i najlepszy produkt. W czasie pokazu pod okiem doświadczonych tynkarzy uczniowie mieli możliwość sami wykonać tynk gips fakturowy-dekoracyjny. Uwagę uczniów przykuła inwencja twórcza tynkarzy z Cekolu,  którzy nadawali ciekawe powierzchnie tynkom. Efekt ich pracy możemy oglądać w sali 114 naszej szkoły. Efektu dopełnili nasi malarze pod okiem mgr Jucjana Gołębiowskiego. Sami to oceńcie. Zapraszamy do sali 114.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 706 - 710 z 725