Dzisiaj jest 24.04.2019.
Jesteś w:    Start
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w ZSB Drukuj

           9 listopada 2010 roku dla uczczenia rocznicy odzyskania Niepodległości w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyło się Dyktando Niepodległościowe. W czasie uroczystości został rozstrzygnięty  konkurs plakatowy o tematyce  niepodległościowej, który  przeprowadzono w Zespole Szkól Budowlanych w Mielcu.
 

Czytaj całość
 
I miejsce w Lekkoatletycznej Sztafecie Przełajowej Drukuj

            24 października 2010r uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych brali udział w Lekkoatletycznej Sztafecie Przełajowej 10 x 1300m gdzie zajęli 1 miejsce i awansowali do Finałów Wojewódzkich.

Skład zwycięskiej drużyny:

Bartłomiej Miazga
Damian Rzepecki
Marcin Wojtusiak
Sebastian Kardyś
Karol Warzecha
Jakub Smagacz
Mariusz Grzelak
Rafał Sędłak
Dariusz Rynio
Damian Motyl

Opiekunowie: mgr Jakub Kula, mgr Tomasz Tułacz 

 
Program profilaktyczny Drukuj
            20 października 2010 roku nasza szkoła uczestniczyła w realizacji programu profilaktycznego ARION na temat dopalaczy i narkotyków. Program obejmował młodzież ZSB, szczególny nacisk położono na przeszkolenie uczniów klas pierwszych. Dowiedzieli się oni, że„Dopalacze” to potoczna nazwa grupy różnych substancji lub ich mieszanek o działaniu psychoaktywnym. Wyglądają jak kolorowe tabletki lub cukierki, opakowane w kolorowe kartoniki. Przez ich sprzedawców, którzy znaleźli lukę w polskim prawie, nazywane „produktami kolekcjonerskimi”. A w rzeczywistości są to groźne dla życia i zdrowia narkotyki.
Czytaj całość
 
Wycieczka technologiczna Drukuj
            Uczniowie klasy IV –Technicy urządzeń sanitarnych  wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych Elżbietą Światowiec sprawdzają swoją wiedza teoretyczną  w rzeczywistych warunkach przedsiębiorstw  w czasie wycieczek technologicznych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 706 - 710 z 798