Dzisiaj jest 23.07.2019.
Jesteś w:    Start
Uczniowie na targach Drukuj

       12 września 2008 roku odbyła się wycieczka klas: IIA,IIIA,IIIB Technikum nr 2 na Targi Budownictwa i Nieruchomości, które zostały zorganizowane w Rzeszowie. 

Czytaj całość
 
Rok szkolny 2008/2009 Drukuj
    1 września 2008 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkich uczniów oraz grono pedagogiczne powitał dyrektor mgr Stanisław Starzyk.
Czytaj całość
 
Zmiany w Kierownictwie ZSB Drukuj
 
          Od 1 września 2008 roku funkcję Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych sprawuje Pan Stanisław Starzyk, natomiast Wicedyrektorem jest Pan Adam Snopkowski. Nowej Dyrekcji gratulujemy wyboru i życzymy sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych obowiązków.
 
 
Red.
 
Olipmiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj

 

Konkursowe tradycje budowlane

Uczniowie klas technikum budowlanego podjęli  rywalizację w etapie szkolnym Olimpiady  Wiedzy i Umiejętności Budowlanych już XXI edycji.

Reprezentacja  pięciu najlepszych reprezentowała szkołę na etapie okręgowym 8 marca 2008 w Rzeszowie  na Politechnice Rzeszowskiej.

                          Krystian Łaz

                          Grzegorz Światek

                          Tomasz Stala

                          Krzysztof Szczurek

                          Michała Waręda

Pytania konkursowe obejmowały zakres wszystkich przedmiotów zawodowych – budownictwa, konstrukcji budowlanych, kosztorysowania, organizacji budowy, utrzymania zasobów budowlanych.

Laureatem etapu okręgowego został Krystian Łaz zakwalifikował się na etap centralny OWiUB. W wyniku uzyskanej przez uczniów wysokiej punktacji Zespół Szkół Budowlanych zdobył drugie miejsce w okręgu.

Etap centralny został przeprowadzony w Wieluniu 11-12  2008 i dla Krystiana Łaza zakończył się sukcesem - uzyskał tytuł finalisty i został zwolniony z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe potocznie zwanym maturą zawodową.

Opiekę nad przedsięwzięciem sprawowała  Zuzanna Pietrzyk

 
««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 791 - 795 z 819