Dzisiaj jest 10.07.2020.
Jesteś w:    Start
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Drukuj
Budowlana rywalizacja Olimpijska.
Corocznie najlepsi uczniowie klas Technikum i Zasadniczej Szkoły  zawodowej z mieleckiej budowlanki wzięli udział w okręgowym  etapie zawodowych olimpiad.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych jest prestiżowym konkursem, w  których laureaci  etapu centralnego walczą  o indeksy  na najlepszych uczelniach technicznych. Zawody etapu okręgowego odbyły się w Rzeszowie, w których brali udział uczniowie ze wszystkich Szkół Budowlanych Podkarpacia min Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Jarosławia, Sanoka i oczywiście Mielca.

Czytaj całość
 
Dzień Języka Niemieckiego 2011 Drukuj
             Już po raz czwarty nasza szkoła zorganizowała Dzień Języka Niemieckiego we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego w dniu 11.03.2011 w auli ZST.  W  programie znalazło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów konkursów oraz część artystyczna, w której każda szkoła zaprezentowała swój program artystyczny w języku niemieckim. W programie artystycznym, który prowadzili Karolina Gorazd i Tomasz Rajpold (kl. 1 TA) podziwialiśmy między innymi  piosenkę „Automatisch” zespołu Tokio Hotel  w wykonaniu Klaudii Dziekan  kl. 4TA  i przedstawienie teatralne „Knödelfresser - Pożeracz knedli” w wykonaniu uczniów klasy 1 TA. 
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet w ZSB Drukuj
           8 marca 2011 roku chłopcy z klasy III A Technikum Budowlanego w bardzo oryginalny sposób uczcili Dzień Kobiet. Dla wszystkich pań profesor oraz uczennic Zespołu Szkól Budowlanych został przygotowany skecz o kobietach. Młodzież  płci męskiej prezentowała ideały kobiety na przestrzeni wieków.
Czytaj całość
 
Ogólnopolskie dyktando z j. niemieckiego Drukuj
          Reprezentant ZSB w centralnym etapie ogólnopolskiego dyktanda z języka niemieckiego. W dniu 22.02.2011r. w ZSB odbyło się ogólnopolskie dyktando z języka niemieckiego. W etapie szkolnym wzięło udział 9 uczniów. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 811 - 815 z 923