Dzisiaj jest 10.07.2020.
Jesteś w:    Start
Walentynkowy konkurs w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
         14 lutego br. w Zespole Szkól Budowlanych w Mielcu został zorganizowany Walentynkowy Konkurs Ortograficzny. Z trudnymi zadaniami zmagało się sześciu finalistów z różnych klas. Uczniowie musieli wykazać się znajomością adaptacji filmowych, cytatów z najwybitniejszych utworów romantycznych, nie lada trudnością okazała się konkurencja, w której należało odgadnąć tytuł piosenki i wykonawcę, a także poprawnie zapisać każdy wyraz, ogromną rolę odegrał także talent pisarski wykonawców, którzy musieli ułożyć jak najładniejsze życzenia walentynkowe.

Czytaj całość
 
Aktywne spędzanie wolnego czasu - realizacja projektu Comenius - Schlank und fit Drukuj
          Po całym tygodniu nauki, wszyscy czekamy na weekend , chcemy odpocząć od obowiązków, odejść od komputera, coś zrobić dla swojej kondycji  i spędzić miło czas z przyjaciółmi.
Ale jak…..?
Jak interesująco, i aktywnie  spędzić zimowe soboty ?

Czytaj całość
 
Uczniowie na Sympozjum innowacyjnym w Mielcu Drukuj
           Sympozjum innowacyjne organizowane przez firme Termico wraz z Podkarpacką Izbą Budownictwa w Hotelu Polskim było prawdziwym Dniem Budownictwa w Mielcu , na którym nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Nowatorskie rozwiązania , nowe produkty  min Greenplast, Koło, Reflex prezentowane  w czasie pokazów spotkały się z zainteresowaniem uczniów i obecnych kontrahentów. Przedstawiciele firm służyli doradztwem  wszystkim zainteresowanym . Miło było spotkać wśród prelegentów absolwentów naszej szkoły , którzy pracują i rozwijają się w dziedzinie budownictwa. Ofertę najlepszych rozwiązań budowlanych  można znaleźć www.termicomielec.com.pl, a poradą  służą przedstawiciele na stronie www.wyszkolona.pl.
 
Bezpieczeństwo na budowie Drukuj
Szkolenie –  Bezpieczeństwo na budowie
w ramach projektu  „Młody pracownik –bezpieczny start”  (12.01.2010r )

      Uczeń jak najlepiej  przygotowany  do zawodu w warunkach budowy to cel edukacji w naszej szkole. Budowa i proces budowlany stwarza wiele zagrożeń dla pracowników. Prelekcja p. Pawła Gołasia Inspektora Państwowej Inspekcji Pracy z Rzeszowa służyła uwrażliwieniu przyszłych pracowników na  sytuacje niebezpieczne na budowie .
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 821 - 825 z 923