Dzisiaj jest 20.01.2020.
Jesteś w:    Start
Mistrzostwa Polski Drukuj
    18 – 19.01.2010 uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uczestniczyli po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Piłce Nożnej Halowej – V Memoriale im. H. Sękowskiego w Kielcach.
Czytaj całość
 
I Turniej Halowy Drukuj

I TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTY POWIATU MIELECKIEGO

          12 stycznia 2010 r. w Hali MOSiR-u odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Reprezentacje Szkół rywalizowały o zdobycie imponujących rozmiarów Pucharu Przechodniego ufundowanego przez Starostę Powiatu Mieleckiego - Andrzeja Chrabąszcza.

 

Czytaj całość
 
Z życia szkoły Drukuj
Uczniowie pamiętają…

             Listopad to miesiąc, w którym pamięta się przede wszystkim o zmarłych. Uczniowie naszej szkoły pamiętają nie tylko o swoich bliskich, ale także o żołnierzach poległych w obronie ojczyzny. Szczególną troską społeczność szkolna otacza Pomnik Armii Krajowej. W tym roku młodzież poszczególnych klas razem z wychowawcami zapalili znicze i zmówili modlitwę za dusze poległych.
red.
 
Czytaj całość
 
Wspomnienie o Marku Edelmanie Drukuj

        W piątek 2 października zmarł w Warszawie Marek Edelman, jeden z założycieli Żydowskiej Organizacji Bojowej i przywódców powstania w warszawskim getcie. Z zawodu lekarz kardiolog, był powstańcem warszawskim, w czasach PRL działał w KOR i "Solidarności". Kawaler Orderu Orła Białego oraz francuskiej Legii Honorowej. W III RP był m.in. członkiem Komitetu Helsińskiego w Polsce.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 821 - 825 z 884