Dzisiaj jest 29.05.2020.
Jesteś w:    Start
Przyszłość Ziemi Drukuj
            W II- gim półroczu roku szkolnego 2008/2009 uczniowie klas: III b Technikum nr 2 i I Liceum Profilowanego postanowili, zainspirowani szczytem klimatycznym w Poznaniu, poszerzyć swoje wiadomości na temat zagrożeń czyhających na atmosferę naszej planety Ziemi w ramach szkolnego międzyklasowego projektu „Przyszłość Ziemi w naszych rękach”.
Czytaj całość
 
Finał Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" Drukuj
Tradycje konkursów budowlanych wrosły się w kulturę naszej szkoły.
 
Robert Kleszcz V najlepszy monter w Polsce
 
           Uczniowie klas III zasadniczej szkoły budowlanej uczestniczą w eliminacjach szkolnych XXXVIII edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w pięciu zawodach:  murarz, malarz, posadzkarz, monter  instalacji i stolarz, który przeprowadzają nauczyciele technologii poszczególnych zawodów.
Czytaj całość
 
Tydzień Kultury Języka Polskiego w ZSB Drukuj

            W Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu został zorganizowany Tydzień Kultury Języka Polskiego, który spotkał się z żywym zainteresowaniem uczniów. Celem całego przedsięwzięcia było zainteresowanie młodzieży poprawną polszczyzną.

Czytaj całość
 
Refleksje o miłości w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj

            W każdym z nas żywe jest przekonanie o wielkiej i wspaniałej miłości, wypełnionej autentycznym oddaniem i głęboką pasją. Tak rozumiane uczucie nadaje naszemu życiu prawdziwego sensu istnienia, buduje stany niebiańskiego szczęścia i przynosi siłę do walki z przeciwnościami losu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 866 - 870 z 916