Dzisiaj jest 09.12.2019.
Jesteś w:    Start
Pielgrzymka Częstochowa-Kraków Drukuj

Wyjazd na pielgrzymkę klas III LP i IV TB
dnia 24 kwietnia 2007r -Częstochowa-Kraków

 

    W nocy z niedzieli na poniedziałek wyjechaliśmy o godzinie 1 w nocy z parkingu spod Kościoła NMP. Zmęczeni dotarliśmy na Jasną Górę o godzinie 5 rano. A o godzinie 6 odbyło się odsłonięcie obrazu. Po Mszy i drodze krzyżowej mieliśmy 2 godziny wolnego czasu, gdzie zwiedzaliśmy tajemnice Jasnej Góry. Następnie pojechaliśmy do Kościoła w Łagiewnikach, a dalej na rynek Krakowa. Naszymi opiekunami byli: pani dyrektor Anna Kula, ksiądz Marek Sobota, pani Alina Dziurgot, pani Joanna Balcerzak i pani Monika Sosińska.Za co bardzo dziękujemy. Nasza pielgrzymka zakończyła się powrotem do Mielca po godzinie 20.Zaliczamy ją do naprawdę udanej wyprawy, tylko szkoda, że już to nasza ostatnia. Pozdrawiamy gorąco Łucja i NataliaJJJJJ

 

Czytaj całość
 
Konkurs jezyka niemieckiego 27.03.2007r. (ustny) Drukuj

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego

 

    Po raz pierwszy w Mielcu odbył się w Zespole Szkół Budowlanych konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem jest powstałe w listopadzie 2006 Mieleckie Koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. W konkursie mogli brać udział wszyscy uczniowie klas drugich, zdający w przyszłym roku szkolnym maturę z języka obcego
Czytaj całość
 
Konkurs języka niemieckiego 7.03.2007r. (pisemny) Drukuj

Konkurs języka niemieckiego


„Smakowity” konkurs języka niemieckiego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu

Pierwszy pisemny etap konkursu odbył się we wszystkich szkołach w dniu 7.03.2007 o godzinie 9.45. Testował trzy sprawności językowe.

Każdego roku konkurs skupiony jest na innym temacie z informatora maturalnego. Tegoroczny konkurs w całości dotyczył tematu „Jedzenie i przyzwyczajenia żywieniowe”.

 


W konkursie mogli brać udział wszyscy uczniowie klas drugich, zdający w przyszłym roku szkolnym maturę z języka obcego. Składa się on z identycznych części i testował wszystkie cztery sprawności sprawdzane na egzaminie zewnętrznym i wewnętrznym. Udział w konkursie zaznajamia uczniów praktycznie z formą nowej matury.

Czytaj całość
 
Studniówka 2007 Drukuj

Dnia 24.02.2007 roku odbyła się studniówka ZSB.

Studniówka to jedna z tych nielicznych imprez, które zaliczamy, z reguły, raz w życiu. Moja odbyła się z wczoraj na dzisiaj i, jeśli uzależniać jej jakość od bólu stóp po, to była doskonała,  takie wypowiedzi można usłyszec zaraz po studniówce.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 171 172 173 174 175 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 866 - 870 z 871