Dzisiaj jest 12.07.2020.
Jesteś w:    Start
Życzenia Drukuj
Życzenia
 
"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za „SERCE". Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w Nasze wychowanie wszystkim Drogim Profesorom Zespołu Szkól Budowlanych.
 

 
Podziel się posiłkiem Drukuj

Uczniowie ZSB w akcji „Podziel się posiłkiem”

    W ostatni piątek i sobotę września (28-29.09) w około 1 600 sklepach w całej Polsce odbyła się akcja zbierania żywności dla dzieci. Zbiórka żywności „Podziel się Posiłkiem” to, obok zakupu produktów „z talerzykiem”, najpopularniejsza forma pomocy niedożywionym dzieciom, prowadzona w ramach programu społecznego „Podziel się Posiłkiem”. Organizatorem zbiórki są Banki Żywności. Każdy może pomóc, robiąc w te dni zakupy i przekazując żywność wolontariuszom.


Czytaj całość
 
Film"Katyń" Drukuj

Wzruszający „Katyń”

 

28 września br. uczniowie ZSB obejrzeli film w reż. Andrzeja Wajdy „Katyń”. Dzieło zasługuje na obejrzenie, pokazuje zawiłą historią Polski w sposób bardzo wzruszający, to pierwszy polski film fabularny poświęcony zbrodni katyńskiej i kłamstwu katyńskiemu.

 

Czytaj całość
 
Święto budowlanych Drukuj
Święto w „Budowlance”
 
   
    28 września br. w ZSB w Mielcu uroczyście obchodzono Święto Budowlanych, połączone z przyjęciem w poczet społeczności szkolnej wszystkich uczniów klas pierwszych.
Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 181 182 183 184 185 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 911 - 915 z 923